Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 eGT By Ghost alias Chrupek


GHOST666RIDER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest obecnie tak:
4.jpg

Tyle ze na glebie.

A BEDZIE TAK :D:D:D:
4a.jpg

Tylko klamki beda czarne jak sa. No i jakies inne felgi.


Na dniach wpadna biale kierunki, a zmiany kolorystyczne jak zrobi sie cieplo.


Bedzie w pyte  :gun:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo lepiej caly bialy wyglada :) Pojezdzimy trszku 2 kolorem potem bialasem :) Duzo roboty niema zeby go przemalowac.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamek na 100% nie bede malowal bo sa z lipnego materialu i bankowo bedzie pekal albo zrobia sie pajaczki. Klamki zostawie w spokoju reszta jak na foto, a felgi hmm jakies sie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi to nie BBS y

16 stki wychodziły w V40 T4 jaki oryginał i są fajowe ale odmian jest w cholerę no i rozstaw mają identiko jak nissan

 

W sumie to miałem Ci na początku mówić że jedna barwa robi robotę ale widziałem że masz swoją wizję wiec nie było sensu ,,,

 

ale myśle ze go zobaczę na żywo za 2 tyg ,z hakiem może nie całe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra no to maly UP w temacie:
1.jpg
2.jpg

Co do wozu zawsze zdarzy sie przemalowac to najmniejszy problem.


Nawet te gupie kierunki go juz odmlodzily lepiej wyglada :) Pierdolka, a cieszy. Co do ogladania przez ciebie auta TOFU no to juz ustawione. Chyba ze sie rozchoruje albo niewiem auto sie popsuje ..........


Teraz do tego musze zamontowac wkoncu moj BAGAJ na dach + owiewke Yakima.
Bedzie cos ala:
20111207004429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zaczynam ogarniać tą zabawkę OBD u Ciebie nie zagada ale podłączymy się pod cewkę zapłonową wyczaj kabelek co odpowiada za obroty będzie to brązowy na aparacie zapłonowym

 

robię logi po obrotach na razie sam się uczę co mam w autach a co powinno być i Strojenie to jednak podstawa bez paliwa nie pojedzie ,,,

 

Kierunki sporo dały a na masce to sam nie wiem może jakieś malowidło białe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Toru ale ja mam kable w pechlach to raz dwa niema szans zeby komus dawal przy kablach majstrowac. Z Prostej przyczyny raz minelo 1.5 miecha jak niechcial ze mna wspolpracowac. 2 Raz do tego nie dopuszcze. Jak niemasz sondy aFR to nie bedziemy przy moim wozie cudowac. Niema takiej opcji do innych wynazalkow niemam zaufania :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sondę afr w tyłek sie wkada ale można też podłączyć się pod obd  a cewka potrzebna 

by zrobić log po obrotach bo tak przy jeździe to to nie zapamiętasz co i jak ,,,

 

robisz loga i widzisz ..

1000 rpm -14.7

2000 rpm 13.9 ... itp

 

potem to można sobie studiować do woli ...

 

możliwość podłączenia przez obd daje możliwość odczytu zapłonu wart przepływki co tam chcesz i to wszystko zapisywane do pliku

 

mam innovate LM 02 http://www.innovatemotorsports.com/products/lm2.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to udalo mi sie POPSUC chruptaka wczoraj............

Chcialem zjechac szybko ze skrzyzowania ruszylem z 3.5 RPM no i kola zabraly , a po sekundzie bulo rytytyty............
Napedu brak wiec stoczylem sie na parkim ponizej no i cuz.

Trzeba bylo scholowac bialasa i tu hmm powstal mega za***isty problem. Bo moje auto niema oka do holowania :/
Tak wiec przyjechal moj ojciec zabralem sporo gratow z garage no i bylem zmuszony DEMONTOWAC zderzak na parkingu.
Po okolo 50minutach walki na deszczu zdemontowalem go i przykrecilem ori oko do holowania, ktorego w procesie przerobki zderzaka jakims cudem udalo nam sie pominac.

Scholowalem te bydle i wymontowalem poloske. Zamowilem juz nowke sztuke bo nie bede pakowal jakiegos badziewia za pare zl zeby ino bylo bo zas tak sie stanie i bedzie lipton.
Przy okazji zamowilem Tow Strap:
3200.jpg

Tak wiec tez go zamontuje bo na bank 2 raz nie bede rozbieral wozu na parkingu jakas porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja znam ten problem w P10  z półosiami :D   teraz jak P11 kupiłem i zobaczyłem ze nie były robione to od razu wymienione były :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla moja 1rwsza :P Wszystko fajnie tylko problem zrobil sie ze scholowaniem mianowicie ze Rozbierac morde musialem by zamontowac oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja kupiłem sztywny hol to wioadomo noc nie da jak nie masz oczek czy uszy bardziej 3 części i masz praktycznie przyczepkę z tyłu bajka normalnie a zapłaciłem 80 zł za to oszczędziłem na 2-3 lawetach tak że warto kupić co prawda mógłby być dłuższy ale działa ok troszkęnapiernicza ale to nie szkodliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja kupiłem sztywny hol to wioadomo noc nie da jak nie masz oczek czy uszy bardziej 3 części i masz praktycznie przyczepkę z tyłu bajka normalnie a zapłaciłem 80 zł za to oszczędziłem na 2-3 lawetach tak że warto kupić co prawda mógłby być dłuższy ale działa ok troszkęnapiernicza ale to nie szkodliwe

Potwierdzam, sztywny hol fajna sprawa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...