Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ po stuczce/wypadku - rozne problemy


dstasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzili i dają gwarancje ze tak.

Najlepsze jest to że byłem w serwisie i stwierdzili uszkodzony moduł abs. do wymiany.

Okazało sie że kontrola trakcji była odłączona.

Juz sam nie wiem facet zarzeka się ze moduł jest sprawny , a coś innego powoduje ze te błedy wychodzą.

Trzeba szukać , ponoć beda mieli najnowsze oprogramowanie i wtedy zobaczymy.

Ale moze macie jakies sugestie co to moze być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o pomoc zorientowanych. Dzisiaj odebrałem mojego QQ od blacharza po malej stłuczce (kupilemu szkodzony z zagranicy).Problem jest tego typu że dopóki auto nie osiagnie 2500 obr/min to idzie jak burza ,przyspiesznie jest ok. Po osiagnieciu 2500obr . tak jakby paliwa nie dostawal. Jak go jeszcze trochę pocisnę to mi gasnie a jak zaraz zdejme noge z gazu to jedzie ale musze uwazac żeby nie gazowac.Mam QQ z 2008 2.0DCI

Edytowane przez arnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może magik(sprzedający) wyjąl żaróweczkę ,by się nie świeciła.Częsta zagrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co oznacza przy rozruchu silnika kontrolka z wykrzyknikiem ostrzegawcza czy to ma połączenie z palącymi się kontrolkami trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co oznacza przy rozruchu silnika kontrolka z wykrzyknikiem ostrzegawcza czy to ma połączenie z palącymi się kontrolkami trakcji

to moze miec wiele przyczyn od niezapietych pasow po temperature zewnetrzna w okolicach zera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o pomoc zorientowanych. Dzisiaj odebrałem mojego QQ od blacharza po malej stłuczce (kupilemu szkodzony z zagranicy).Problem jest tego typu że dopóki auto nie osiagnie 2500 obr/min to idzie jak burza ,przyspiesznie jest ok. Po osiagnieciu 2500obr . tak jakby paliwa nie dostawal. Jak go jeszcze trochę pocisnę to mi gasnie a jak zaraz zdejme noge z gazu to jedzie ale musze uwazac żeby nie gazowac.Mam QQ z 2008 2.0DCI

 

Cos się wyjasnilo ,otóż dzisiaj zauwazylem ze paliwo mi leci taka rurka pod silnikiem.

 

Cos się wyjasnilo ,otóż dzisiaj zauwazylem ze paliwo mi leci taka rurka pod silnikiem.

 

Sprawa została wyjasniona. Okazalo się ze był zapchany filterek na przelewie. Paliwo wylewało się na zewnątrz a przy wysokich obrotach silnik się dusil. Brawa dla chlopakow z Admiralskiej z Łodzi za szybka diagnozę ,bylem w innym warsztacie gdzie "fachowiec" stwierdził kategorycznie ze "bedzie pan miał pompe paliwa do wymiany a w Nissanie to duuzo kosztuje". :).

A swoja droga to filterek (kawalek plastyku z rurka i siateczka) w serwisie kosztuje 320 zł natomiast uzywana pompa paliwa na Allegro -350 :)))

Edytowane przez arnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...