Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Wymiana sprężyn tył na twarde


LOOKEE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie potrzebujesz kanału ani garażu, tylko podnośnik kola, i ewentualnie kawałek rurki żeby przedłużyć klucz bo trochę siły trzeba żeby odkręcić dolna śrubę, przyda się też do zrobienia dźwigni przy mocowaniu nowej kolumny w dolne mocowanie bo nowa jest dłuższa i trzeba obniżyć belkę żeby weszło.

Edytowane przez PrzeRuSco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i podobno lekko skręcić bo otwór jest pod innym kątem, nie mam tu praktycznie żadnych narzędzi tylko jakieś podstawowe kluczyki a nie klucze. tym bardziej nie mam czym uciąć tej za długiej śruby od góry amora żeby nie walił po karoserii. o rurce/breszce mogę zapomnieć. pod osiedlem mam wszędzie teren z górki a jak pojadę na jakiś parking lub stację to niech coś pójdzie nie tak to jestem ud*piony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde:D

czegoś takiego nie widziałem jeszcze :P

i jak masz coś takiego to nie siada ci tył??

Przy dużym obciążeniu siada szczególnie prawa strona (mam tam zbiornik gazu),ale jeszcze nie dobija ani nie obciera ,a Primcia jest 1999 r .Będę wymieniał sprężyny i amory(do tej pory wytrzymały oryginały).  Na razie nie wiem czy na takie same  czy robić rzeżbę z tymi z P12.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 koledzy tylko przekladka z p-12 mam i smigam czesto zapakowany tyl butla gaz 2 dysiow po 120kg torby i opad tylu z 69cm na 65cm jazda bajka twardo nic nie plywa tylko dobrze znalesc dobre kolumny z amorami ja mialem 69 i 70 % na amorach tu jest wszystko  http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/88753-pwp11144-wymiana-amorkow-z-tylu-p11-na-p-12/

Edytowane przez filtron1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już nagrane zawieszenie, jak gość mnie nie wyciula do czwartku to kupuję i w sobotę przekładka ;] będzie komplet od kombi p12 z 2004 ;]
zobaczymy jeszcze ile % wyjdzie na diagnostyce ;] (zrobie przed, na starych i po na nowych;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kombiaku jest twardsze niż w sedanie lub hatchbacku.

Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Jak będzie znośnie to się pokuszę o takie z kombiaka :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...