Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

d40 na biegu jałowym pokazuje maksymalne spalanie automat


Gość slawcio6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawcio6

czy to normalne? mam jeszcze problem z nawigacją podczas jazdy widac jak na ekranie strzałka się przemieszcza po ulicach

ale nie ma to odzwierciedlenia w rzeczywistości jestem w w-wawie a pokazuje że jestem gdzieś w niemczech. co to może być?

lyta z mapami padła czy anatena gps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazanie komputera na postoju zawsze będzie max gdyż komputer nie ma drugiego odnośnika potrzebnego do obliczenia spalania

Co do navi to raczej antena lub spróbuj włożyć inną płytę z mapą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spalania, jak masz wrzucony N w automacie, to zakładam że samochód stoi, wtedy wskaźnik spalania podawany w L/km rośnie teoretycznie do wartości nieskończonych (litry lecą, a km nie).

Jeżeli mapy pokazują się na ekranie nawigacji to płyta działa, pewnie coś z czujnikiem lub z samym programem nawigacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej antena gps nie potrafi zlokalizować gdzie jesteś zadzwoń do mnie to ci wytłumaczę jak wejść w tryb serwisowy to sprawdzisz powinno ci pokazać co jest nie tak zadużo tego by opisywać jak się ten tryb włącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawcio6

dzięki za informacje ostatnio nie moge zejść poniżej 14 litrów i myslałem że to jest przyczyną a jeśl chodzi o gps to dzięki koledze z forum (alkaspaw) zlokalizowałem usterke a mianowicie wyciągnięta wtyczka anteny:) a pamiętam że przestała działać po wizycie w aso (ciekawe co oni tam szukali) prozaiczna usterka ale jeżdziłem bez gps-u prawie 2 lata , jescze tylko poszukam jakiś aktualnych map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj lepsza i naj aktualniejsza mapa pasuje od Renault jest dokładniejsza od nissanowskiej

 

W funkcję serwisową wchodzimy następująco włączyć zapłon wcisnąć przycisk seting i trzymając go pokręcić lewo prawo pokrętłem głośności kilka razy oczywiście radio musi być wyłączone można w ten sposób sprawdzić stan systemu audio navi skrzynia silnik podstawowe czujniki

Uwaga tylko wersje z fabryczną navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naj lepsza i naj aktualniejsza mapa pasuje od Renault jest dokładniejsza od nissanowskiej

...

 

A kolego pytanko, gdzie można pobrać taką nową i najaktualniejszą mapkę pasującą do Navary oraz jak dokonać aktualizacji w aucie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać że dotyczy to navi przed liftem ty kolego masz nowszą z twardym dyskiem i w tym samym czasie co Nissan Renault też taką wprowadził więc takie mapy też są widziałem na Allegro co do aktualizacji to ci nie pomogę w starszej wystarczy wymienić płytę na nowszą i działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...