Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sparowanie telefonu z komputerem Qashqai 2012.


Gość Bardock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 Z tego miejsca chciałbym się przywitać i pozdrowić Was z klubu www.mx-5.pl, z którego też dostałem namiar na was, gdyż kolega z forum jest użytkownikiem Juke'a i chwalił, że dział Qashqai prężnie tu działa ;)

 

 

 

Na wstępie powiem tylko, że jeszcze nie siedziałem w tym qashqai'u, ale wiem, że jest to benzyna 2.0 z 2012 roku i koleżanka nie może swojego nowego telefonu LG-E610 sparować z modułem bluetooth. Wiem natomiast, że jej poprzedni telefon Sony Xperia parował się bez problemu. Czy może mieliście tak samo ? Może to być wina wersji androida ?

 

 

Co mnie interesuje?

 

-Procedura sparowania telefonu z komputerem pokładowym.

-czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, może trzeba zaktualizować telefon bądź software w komp. pokładowym?

-albo może to jest jakaś pierdółka ?

 

 

Bardzo bym był wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki! :)

 

Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie, telefon łączy się po przez bluetooth z radiem, a nie komputerem samochodu. QQ aż takich bajerów nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem pomaga włączenie w konfiguracji telefonu opcji "Trybu debugowania" - w moim przypadku (HTC Desire) akurat to pozwoliło mi sparować telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...