Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siatka do bagażnika QQ 2012


Karas007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja polecam jeszcze do tej siatki taka matę pcv do bagażnika ja najpierw kupiłem matę dlatego zwlekałem z zakupem siatki, ale gdyby nie ta mata to mój bagażnik wyglądałby fatalnie, wykładzina bagażnika to by był mix płynów do szyb + coli + nie wiadomo czego jeszcze a tak mam bagażnik jak nówkę po wyjęciu maty.

 

Podepnę się ...

Mam taką matę z wysokimi kantami. Jak montować siatkę i jaką przy takiej macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko71, uchwyty masz nad podłogą kilka centymetrów :) Zobacz na zdjęcia na pierwszej stronie, siatka jest jakieś 3-4 cm zawieszona w powietrzu. Nie powinno być problemu z montażem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ...

Mam taką matę z wysokimi kantami. ...

 

Piko71, uchwyty masz nad podłogą kilka centymetrów :)

 

No i tu mam problem, moja mata ma wysokie kanty, ca 20 cm. Wydawało mi się, że Dareq ma taką i pomimo to używa siatki, dlatego pytałem jakiej i jak ją montuje.

post-74080-0-24559300-1379846088_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu mam problem, moja mata ma wysokie kanty, ca 20 cm. Wydawało mi się, że Dareq ma taką i pomimo to używa siatki, dlatego pytałem jakiej i jak ją montuje.

nie no jak mam taka płytka, na około 3-4 cm. Pozatym taka jak u Ciebie widze to wow jakaś heavy duty. No ale fajna przynajmniej nic sie nie przeleje z tej maty na wykładzinę. A moze jakieś małe dziurki w miejscach uchwytów by załatwiły sprawę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... A moze jakieś małe dziurki w miejscach uchwytów by załatwiły sprawę?...

 

No nie, dziurek bym raczej nie robił żeby nie rozszczelniać. Myślałem że może można zamocować siatkę na kasecie która ma wywinięty kant. Nie chcę kupować bez pewności, że to możliwe dlatego szukam kogoś kto ma taką wkładkę i zamocował siatkę. Halo, jest tam kto? :0recourse:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jeszcze tylko podnośnik hydrauliczny i masz QQ przerobionego na wywrotkę :D

 

A na poważnie, to przy tym "zbiorniku" stosowanie siatki mija się z celem. Standardowo siatka jest jakieś 3cm nad powierzchnią podłogi i już nie trzyma drobnych rzeczy, a tu masz burtę z 15cm wysokości. No chyba, że będziesz woził jakieś duże przedmioty (można by było dorobić dodatkowe uszy przedłużające do mocowania - na wysokość ścianek, aby siatka była tylko na powierzchni), to tak, ale na zakupy to siatka nie zda Ci egzaminu przy obecnym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny od dealera...

 

masz QQ w wersji  cięzarowej jako wywrotka ? xD

 

pokazałem Żonie i cieszy sie ze ma zwykła matę a nie w wersji budowalnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A na poważnie, to przy tym "zbiorniku" stosowanie siatki mija się z celem...

 

Tak chyba masz rację, może jednak zrobię "dziurki" jak sugeruje Dareq, a nad podnośnikiem hydraulicznym jeszcze pomyślę :dribble:

 

 

masz QQ w wersji  cięzarowej jako wywrotka ? xD

 

pokazałem Żonie i cieszy sie ze ma zwykła matę a nie w wersji budowalnej :)

 

Nie chcę Ci wytykać, że się powtarzasz po Michalmiko tylko doceniam poczucie humoru :wave:  Ale ten się śmieje kto się śmieje ostatni... :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko71

Masz orginał dosłownie i w przenośni i nie ma powodu by to zmieniać . Na Twoim miejscu pomyślałbym o siatce w układzie pionowym za siedzeniami do zabezpieczenia m.in.bagażu płynnego. Można zaczepić siatkę za dolne zaczepy a górą za ucha zatrzasków siedzeń. Nie zabezpieczy to całego bagażnika ale zazwyczaj nie zapełnia  się  jego tylko przemieszczającymi się drobiazgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na Twoim miejscu pomyślałbym o siatce w układzie pionowym za siedzeniami do zabezpieczenia m.in.bagażu płynnego. Można zaczepić siatkę za dolne zaczepy a górą za ucha zatrzasków siedzeń...

 

 

Dzięki za dobrą radę, spróbuję znaleźć taką siatkę co by pasowała w ten sposób.

 

P.S. Masz może coś konkretnego na myśli? :wave:

Edytowane przez Piko71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobrą radę, spróbuję znaleźć taką siatkę co by pasowała w ten sposób.

 

P.S. Masz może coś konkretnego na myśli? :wave:

Nie będę oryginalny ;) bo odsyłam na allegro: http://allegro.pl/akcesoria-siatki-i-torby-do-bagaznika-18686?ref=automotive-top7

Myślę ,że jest tam wielu producentów i sprzedawców którzy fachowo Ci doradzą . Jak już znajdziesz coś konkretnego to ja też chętnie z dobrego rozwiązania skorzystałbym .

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko71

Masz orginał dosłownie i w przenośni i nie ma powodu by to zmieniać . Na Twoim miejscu pomyślałbym o siatce w układzie pionowym za siedzeniami do zabezpieczenia m.in.bagażu płynnego. Można zaczepić siatkę za dolne zaczepy a górą za ucha zatrzasków siedzeń. Nie zabezpieczy to całego bagażnika ale zazwyczaj nie zapełnia się jego tylko przemieszczającymi się drobiazgami.

ja właśnie taka siatkę mam zamontowana. Jest to podwójna siatka także wlozysz do niej do środka trochę zakupów. Nie jest moze super pojemną ale jako ze została mi po poprzednim aucie to przymierzylem, pasuje i używam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie taka siatkę mam zamontowana. Jest to podwójna siatka także wlozysz do niej do środka trochę zakupów. Nie jest moze super pojemną ale jako ze została mi po poprzednim aucie to przymierzylem, pasuje i używam.

 

Byłbym wdzięczny za jakiś namiar na nią lub/oraz zdjęcie... Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkę kupowałem jako oryginalna do mercedesa a-klasy W169 w serwisie. Jak żonka wróci z pracy to podeśle zdjęcie.

 

u5yveber.jpgSent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można w ten sposób również zaadoptować z Mitsubishi Space Star.Została mi własnie z miska i ją umiejscowiłem w taki sposób wiszący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkę kupowałem jako oryginalna do mercedesa a-klasy W169 w serwisie. Jak żonka wróci z pracy to podeśle zdjęcie.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

 

Dzięki, właśnie o czymś takim myślałem. Niestety na zdjęciu nie widać górnego zamocowania siatki, co jest dosyć istotne dla mnie. Czy mógłbyś zamieścić jeszcze jedną fotkę? Oile żona nie pracuje w niedzielę :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne korytko. Moim zdaniem siatka rozciągnięta nad tymi wysokimi burtami zda egzamin ale trzeba będzie kłaść przedmioty "na niej" a nie "pod nią". Pod ciężarem się zapadnie i przesuwać się nic nie będzie. Może co najwyżej podskoczyć przy wypadku. Oczywiście nie życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przesyłam zdjęcie Górnego mocowania. Sorry ze tak późno

 

Lepiej późno niż wcale :D Dzięki, nie pomyślałem o tym miejscu, zaraz wyprobuję! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piko 71

Nie czytasz uważnie ... w poście #37 pisałem m.in.

 Można zaczepić siatkę za dolne zaczepy a górą za ucha zatrzasków siedzeń.

(Bez urazy ) Pewnie masz lepszą pamięć wzrokową stąd to zdjęcie ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś z Was ma może oryginalną siatkę Nissana w QQ+2? Ja taką dostałem od dealera, ale za cholerę nie wiem jak ją prawidłowo założyć, albo nie wiem jak, albo brakuje zaczepów. Mi zaczepili ją do uchwytów, które są z tyłu oparć tylnych foteli (ten znaczek z kotwicą) i do tych chromowanych uchwytów, które są w w zewnętrznych rogach bagażnika. Ale za przeproszeniem wydaje mi się to rozwiązaniem z d*py i niestety ściągnąłem tę siatkę bo mnie tylko wkurzała.

 

Jeśli ktoś może wrzucić zdjęcie to byłbym wdzięczny.

 

Dodam jeszcze, że przez środek siatki idzie guma z haczykami na końcach, której nie ma gdzie przypiąć :(

Edytowane przez shap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...