Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JUKE - co mnie ... wkurza


Navkol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jeszcze denerwuje, że jak się ma włączony tempomat to nie da się zmieniać wskazań w komputerze, szczególnie brakuje mi widocznego spalania chwilowego.

I ogólnie przycisk do zmiany wartości w kompie umieszczony w kiepskim miejscu.

Sprawdź jeszcze raz, bo u mnie można ustawić chwilowe spalanie na tempomacie - a co do umieszczenia przycisku - rzeczywiście słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz, bo u mnie można ustawić chwilowe spalanie na tempomacie

 

Sprawdzałem dokładnie, u mnie się nie da, jak aktywuje tempomat to wyświetlają się kreski - - - - - , a jak włączę to wyświetla prędkość na jaką jest ustawiony i wtedy mogę sobie wciskać przycisk od komputera ale nic się nie zmienia. Z którego roku masz juke'a?

U kogoś jeszcze w juke'u da się sterować kompem na włączonym tempomacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dokładnie, u mnie się nie da, jak aktywuje tempomat to wyświetlają się kreski - - - - - , a jak włączę to wyświetla prędkość na jaką jest ustawiony i wtedy mogę sobie wciskać przycisk od komputera ale nic się nie zmienia. Z którego roku masz juke'a?

U kogoś jeszcze w juke'u da się sterować kompem na włączonym tempomacie?

 

 

Czesc.

Niedawno jechalem do Köln,caly czas autostrada ,ustawilem tempomat i u mnie wyswietla sie chwilowe spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyświetla też prędkość z jaką jedziesz? U mnie wygląda to tak jak na fotce, ustawiony akurat na 66km/h i przyciskiem nic nie mogę zmienić. Może w juke'ach po lifcie jest inaczej :unsure:.

post-94925-0-57870500-1460661307_thumb.jpg

Edytowane przez GhostDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyświetla też prędkość z jaką jedziesz? U mnie wygląda to tak jak na fotce, ustawiony akurat na 66km/h i przyciskiem nic nie mogę zmienić. Może w juke'ach po lifcie jest inaczej :unsure:.

attachicon.giftempomat.jpg

 

Tak,predkosc tez jest pokazana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem u mnie tez przy włączonym tempomacie da się przestawić wskazania z kompa przykładowo no liczniki km lub spalanie chwilowe przestawiam wskazania przyciskiem "i" na kierownicy rocznik 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 przyciskiem "i" na kierownicy

 

Ja niestety nie mam przycisku ''i'' na kierownicy, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak włączony tempomat to przycisk pod licznikiem mogę sobie naciskać i nic się nie zmienia. Ciekawe dlaczego w niektórych się da a w innych nie :wtf:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz inny wyświetlacz u ciebie wartość tempomatu wyświetla się pod kilometrami a u mnie zamiast km wiec inne wartości mogą się wyświetlać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.że montuje się rożne rodzaje wyświetlacza.


A mnie wkurza tkanina premium ,z której wykonano fotele .Mój po 5 latach wytarty i wygląda bardzo nieestetycznie .Niestety w serwisie cena nowego pokrowca to astronomiczna kwota .Na allegro używane  tylko całe kpl. fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn.że montuje się rożne rodzaje wyświetlacza.

A mnie wkurza tkanina premium ,z której wykonano fotele .Mój po 5 latach wytarty i wygląda bardzo nieestetycznie .Niestety w serwisie cena nowego pokrowca to astronomiczna kwota .Na allegro używane  tylko całe kpl. fotele.

Ile kosztują pokrowce w serwisie, ja mam całe wnętrze ( wydaje sie że tego tyle że nie do sprzedania, raz próbowałem ale odzewu nie było), kanapę, stelaż dolny zostawiam dla siebie ale z fotelami - mógłbym zdjąć tkaninę- zresztą lewa i prawa strona taka sama chyba. Może uda się sprzedać same pokrycia?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztują pokrowce w serwisie, ja mam całe wnętrze ( wydaje sie że tego tyle że nie do sprzedania, raz próbowałem ale odzewu nie było), kanapę, stelaż dolny zostawiam dla siebie ale z fotelami - mógłbym zdjąć tkaninę- zresztą lewa i prawa strona taka sama chyba. Może uda się sprzedać same pokrycia?

Wysłałem pytanie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niby drobiazg. Ale irytacja wraca mi jak bumerang.....

Podświetlenie przełączników centralnego zamka i elektrycznego sterowania szyb. A raczej ich brak.

Podświetlony jest tylko jeden przełącznik od szyby oznaczony "A".

Kto mnie uświadomi dlaczego te przyciski nie są podświetlane?

Czemu mam trafiać po omacku...

Jeszcze rozumiem kierowca, który po jakimś czasie dojdzie do wprawy i znajdzie je po omacku, ale pasażerem może być za każdym razem ktoś inny.

(oczywiście mówię o jeździe w nocy).

 

Chyba, że tylko u mnie nie świecą.... ale nie świeciły "od nowości"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też świeci tylko ''A'' - takie nissanowe oszczędności :thumbsdown: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście, że trzeba. 

 

W instrukcji masz informację jak spowodować, żeby wycieraczki przesunęły się do pionu - ale jeśli są przymarźnięte do szyby (a o takiej sytuacji mówimy) to ta możliwość jest bezużyteczna - najpierw trzeba je od szyby oderwać. A żeby to zrobić, trzeba unieść maskę.  

jeśli za pomocą silniczka podniesiemy wycieraczki to raczej możemy się z nimi pożegnać (lub z silniczkiem)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieszający się moduł nawigacji i radia, to potrafi człowieka z równowagi wyprowadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli za pomocą silniczka podniesiemy wycieraczki to raczej możemy się z nimi pożegnać (lub z silniczkiem)...

 

W zimie przy parkowaniu na dworze trzeba po prostu sobie wyrobić odruch podnoszenia wycieraczek do pionu.  :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety i mnie spotkał problem skrzyni biegów.Słychać jak coś w niej obciera na biegu jałowym,kiedy wciśnie się sprzęgło jest cisza .Dzwoniłem do serwisu Nissana i po krótkiej rozmowie Pan serwisant określił tą usterkę "spoko ten typ tak ma,Wcześniej czy później wszystkie 5 cio biegowe skrzynki tak mają.". Mój to 70 tys i już dziwny metaliczny chrobot .Samochód już po gwarancji.A myślałem ze tylko Qashqai ma tą przypadłość.

Mechanik pierwszego kontaktu stwierdził że sprzęgło jest ok i to chyba jakiś urok tych francuskich skrzyń biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clawis tak tak TTTM stuki i puki jak w Suzuki, to norma w tych skrzyniach  !!!

ASO Renault otwarcie mówi że te skrzynie nie są żywotne...

Mi na gwarancji ASO Nissan nie chcieli wymienić skrzyni ,wymienić oleju na dedykowany a jest nim Elf  75W80 NFJ.

Sam wymieniłem olej przy 7000km na blacie- chrupie ciszej a skrzynia pracuje płynniej  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek już kiedyś za Twoją radą wymieniłem na tego Elfa od Laguny wymieniłem.Niestety chrupie a w serwisie powiedzieli ze 250 tys można zrobić bo takie Note mieli z tą skrzynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...