Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łożysko z przodu - wymiana


misiek_k

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się. Razem z gwarancją skończyło się łożysko - wyje jak potępione (prawy przód), przy przebiegu 90kkm. Wymiana w nissanie razem z piastą, w ASO 1400PLN + robocizna.

 

Specjalistą nie jestem, ale chyba jakiś czas mogę jeszcze pojeździć, czy powinienem od razu zabrać się do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mocno wyje to trzeba wymienić

ale piasty nie musisz wymieniać,

chyba że tak zajechałeś już to łożysko że się nie kręci tylko obraca się w piaście

 

tak czy tak musisz jak najszybciej je wymienić

 

i nie polecam ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem łożyska są "zintegrowane" z piastą. Wtedy nie da się wymienić samego łożyska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem lozysko przednie , stanowi ono jedna czesc razem z piasta - inaczej mówiąc musisz wymienic piaste . Kupowałem w sklepie i zakładałem w dobrym warsztacie - nie pamietam dokładnie ale wyszło ok. 500 - 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie padło przy 120 000. Wygląd na to że przedłużona gwarancja się opłaciła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wymieniłem dzisiaj prawy przód ,prosta sprawa .Informacja dla forumowiczów : koszt  piasty ( łożysko zintegrowane z piastą) 260.00 zł niemieckiej firmy HART 

Robocizna w warsztacie to 60 - 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...