Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dobry mechanik od NISSANA w Warszawie poza ASO


cosmo

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ wyszła już gwarancja rozglądam się za serwisem mechanicznym w Warszawie poza ASO. Coś stuka w zawieszeniu a i pewnie następne naprawy eksploatacyjne chciałbym robić u jednego fachowca. Polecicie Coś? Zależy mi na miłej i przede wszystkim fachowej obsłudze. Jak na razie serwisowałem w Odysseyu i w sumie ani dobry ani zły - ot po prostu obsłużony byłem i już. Kilka drobnych wpadek było ale do przeżycia. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do siebie od jakiegoś czasu zajmuję się poprawianiem wizerunku tej marce bo nasze nie udolne serwisy go psują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do siebie od jakiegoś czasu zajmuję się poprawianiem wizerunku tej marce bo nasze nie udolne serwisy go psują

 

a jaki adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W mieście stołecznym mogę polecić Auto Serwis Kaliska, pracują rzetelnie, a póki co nie zdarzyło mi się, żebym musiał jeździc do nich z naprawą gwarancyjną. Współpracowałem z dwoma pracującymi tam mechanikami i jestem zadowolony. Jeżeli chcesz więcej informacji znajdź ich w necie i zadzwoń bezpośtrednio do mechaników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...