Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
w Primerze P12 występuje mi problem z klimatronikiem - ustawiony na 18oC. Nie wieje zimnym powietrzem, sprężarka klimy pracuje, rurki zmieniają temperaturę tak jak powinny. Regulacja działa jedynie w kierunku wyższych temperatur, czyli auto non stop grzeje w środku. Teraz moje pytanie co mogło paść, jak to sprawdzić i jak się do tego dostać, naprawić. Czy ktoś miał taki problem, może opisze jak udało się rozwiązać. Ponieważ póki co nie udało mi się znaleźć tematu z podobną usterką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam to samo tylko w P11, mechanik drugi, powiedział że przewód niskiego ciśnienia i że gaz uciekł dlatego nie wieje chłodem, a przy okazji chłodnia do wymiany. czekam na odp od forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie w klimie było początkowo mało czynnika, został uzupełniony i po 2 dniach jazdy non stop to samo, zresztą układ dość dokładnie przeglądnąłem pod względem wycieków i nic nie znalazłem (w układnie był kontrast dzięki któremu widać wycieki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech no pan mechanik sprawdzi jakie cisnienie jest po stronie sprezajacej i po stronie rozpreznej i wtedy bedzie wiadomo o co chodzi a kolega po sprawdzeniu niech poda te wartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...