Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Conect 2


Rafioninio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nr dostępowy w Polsca działa bo ja nie mogę go użyć (czekam na reakcję działu reklamacji w tej sprawie).

Natomist Tobie proponuję wybrać inny kraj z menu i zobaczyć "czy pójdzie". Jeżeli tak to problem jest z modemem w PL. Jeżeli nie zadziała także zagraniczny numer to albo leży centralny serwer albo podł soft w twoim samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy nr dostępowy w Polsca działa bo ja nie mogę go użyć (czekam na reakcję działu reklamacji w tej sprawie).

Natomist Tobie proponuję wybrać inny kraj z menu i zobaczyć "czy pójdzie". Jeżeli tak to problem jest z modemem w PL. Jeżeli nie zadziała także zagraniczny numer to albo leży centralny serwer albo podł soft w twoim samochodzie.

Zgodnie z sugestią wybrałem Niemcy. Logowanie poprawne przez nr +49 69 332 965 95 Pobrana aktualizacja. Z Polską dalej nie łączy. Pokazuje "Błąd" Wyglada na awarię serwera. Nie wiadomo czy Nissan wie o awarii.

Wszystko wróciło do normy. Łączy z serwerem w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem z brakiem na liście numeru dostępowego w Polsce został właśnie rozwiązany. Po kilku tygodniach rozważań nad problemem centrala Nissana doszła do wniosku, że trzeba zaktualizować soft (odkrywcze - prawda?). Dzisiaj ASO zrobiło upgrade i sprawa została załatwiona.

Jeżeli ktoś ma Connect 2 a na liście nie ma PL to walcie do ASO po aktualizację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...