Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

waldi1

Rekomendowane odpowiedzi

W moim Patku jest tzw. "smart key" czyli pilocika mamy w kieszeni, wsiadamy do autka, przekrecamy stacyjkę i jedziemy. Mam takie zapytanie. Przy pilocie jest również tradycyjny (łamany) kluczyk i czy jest mozliwe uruchomienie auta przy pomocy tegoż kluczyka z niesprawnym pilotem tzn. zamykamy auto z pilota - następnie pilot ulega uszkodzeniu - zdejmujemy zaślepkę zamka na drzwiach kierowcy - otwieramy drzwi kierowcy z klucza - zdejmujemy zaślepkę z przełącznika zapłonu, wtykamy kluczyk i kręcimy...pytanie jest czy zapali? Czy ktoś z Was przerabiał taki problem ? PS. u mnie wszystko działa ok ale chciałbym wiedzieć na przyszłość czy takie coś jest możliwe jesli np. zdarzy się w szczerym polu lub w lesie :rolleyes: ? I z tego co wyczytałem immobilizer działa na zasadzie pętli indukcujnej i nie potrzebuje zewnętrznego zasilania ale czy tak jest w przypadku R51 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapali. W kluczyku jest immo na pętli indukcyjnej a dodatkowo pilot nadaje sygnał transpondera. Więc jak pilot padnie to auto zapalisz z kluczyka. Sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...