Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona maski t30


karibox1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano wiadomo wyszedłem właśnie z serwisu i twierdzą że jest koszt 550 zł. Kierownik serwisu na szkoleniu do piątku i w piątek będzie zdjęcie tej osłony.

 

Pozdrawiam Marcin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy panowie poczekać do piątku jak kierownik serwisu wróci ze szkolenia wtedy zamieszcze wszystko w miarę dokładnie tzn zdjęcia dostępność i czy istnieje możliwość wysyłki np. do innego serwisu

 

Pozdrawiam Marcin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ... nierdzewka 0,5 to koszt około 20zł/kg sprzedawane w arkuszach 1x2 m. Spokojnie to wystarczy na jedną osłonę + kilka tarcz do cięcia + wolny dzionek i trochę zapału ;) 

Osłona będzie jak "ta lala" :) a i koszty duuużo mniejsze niż w ASO... 

 

 

Wziął bym się za to, ale jakoś nie mam motywacji i potrzeby posiadania tego  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio rozwaliłem miskę olejową i to uziemiło mi auto na 32 dni(naprawa w ASO BILEX CZĘSTOCHOWA),także motywacja nad zabezpieczeniem spodu auta jest duża.Rozważam montaż jakiejś samoróby z alu ryflowane 5mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Misekcopper miał rozeznać sprawę i nic nie słychać w temacie ......  :mad:  ;)

Karibox1 jeśli mam tyle samo zapłacić w ASO za takie "cudo" to wolę kupić w ASO niż w allegro z okresem oczekiwania 2 tygodnie .....

Ta osłona za 599 zł jest do 'nowego' modelu od 2007 roku.

Edytowane przez pawelekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał - 5mm to kawał blaszyska... Jak chcesz porządną to weź 1mm nierdzewkę - z pewnością będzie wytrzymalsze i trwalsze niż alu. Koszt całości powinien oscylować między 200 a 300zł . Jak Ci się uda odrysować szablon to wrzuć wzór na forum ;) tak dla potomnych ;)

 

PS

Może również pomyśl nad liftem ;) - zawsze to dodatkowe 5cm ... tutaj szlaki masz już przetarte i przetestowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Dzisiaj odebrałem płytę 3mm stal ocynkowana, zrobione podobnie do tego rysunku

szkoda że foto robiłem telefonem przy słabym oświetleniu w realu dużo lepiej to wygląda :D

post-60207-0-13414600-1385049927_thumb.jpg

post-60207-0-06432300-1385050394_thumb.jpg

post-60207-0-97470800-1385050416_thumb.jpg

post-60207-0-52078600-1385050432_thumb.jpg

post-60207-0-21767800-1385050451_thumb.jpg

Edytowane przez Michał X-trail
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zleciłem wykonanie w warsztacie który się zajmuje budową aut przeprawowych,co do kosztów to tanio nie było i za całość z montażem zapłaciłem 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką robotę to nie wiele.Wygląda kapitalnie.Zdjęcia trochę ostrości nie mają,ale wydaje się to bardzo schludnie i porządnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...