Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Uszczelka pod przepustnicą P11


Gość bangi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestm tu nowy wiec nie ograniam jeszcze tego forum wiec sorki jak pisze w nieodpowiednim miejscu ale spróbowac można. Posiadam primere p11 z 98 1,6 16V silnik ga16de  aktulanie trawa u mnie zabawa z przepustnica i tu moje pytanie czy ma kto0s dostep do zdjecia uszczelki pomiędzy przepustnica a kolektorem kupiłem auto i nie mam tam oryginalne uszczelki czyli ktos juz kiedyś sie bawił . Chce wykonac sobie nową przy czyszczeniu przepustnicy ale nie wiem dokladnie jak ona wyglada , chodzi tu o nacięcie uszczelki pomiedzy kanalem dolotowych a kanilikami od silniczka krokowego ba takowe istnieje. Prosze szanownych klubowiczów o przesłanie zdjęcia oryginalnej uszczelki przepustnicy lub jakiś wzór który pomoze mi dokladnie ja wykonac . I drugie pytanie z jakiej grubości plyty uszczelkowej zrobic 0,8mm czy 0,6mm . Dziekuje z góry za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na nissan4u.com

Dzieki przynajmniej wiem jaki jest numer katalogowy wg Nissana jednak po tym nie umie znalesc dokladnego zdjecia a to a nie wiem czy to na schemacie w pelni odzwierciedla oryginał . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz numer części to dzwoń do ASO, kiedyś słyszałem, że te uszczelki oryginalne to są śmieszne pieniądze (okolice 20zł chyba). Zawsze warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...