Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio wyrzuca płyty


dodzio68

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem Qashqaia z 2008 roku w wersji z nawigacją taką jak na zdjęciu i mam pewien problem. Gdy chcę odtworzyć płytę cd wciskam przycisk load pojawia się komunikat o możliwości włożenia jednej z 6 płyt do zmieniarki, ale gdy ją wkładam radio natychmiast ją wypluwa i woła o wyjęcie komunikatem w stylu "please eject disc". Miał ktoś taki problem albo wie ktoś czy robię coś źle? Próbowałem płyt nagranych jako cd-audio próbowałem też dvd nagranych w ten sam sposób ale nic to nie dało, a wiem, że płyty działają, bo odtwarzałem je w radiu z vectry c. Wgranie plików MP3 bezpośrednio na płytę również nie działa, poniżej wstawiam film pokazujący ten problem. Proszę o pomoc.

 

https://vimeo.com/77916795

 

https://vimeo.com/77916793

post-76631-0-27013300-1382910412_thumb.jpg

post-76631-0-27316800-1382910425_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ale czy po tym jak wybierzesz przycisk LOAD to podajesz informację którą płytę chcesz włożyć tj. wybierasz przyciskiem nr od 1 do 6 ? Bo z tego co pamiętam trzeba wskazać miejsce płyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wybieram load  wciskam 1 wkładam płyte i oddaje mi ją zpowrotem


WITAM CZY WIE KTOS JAK WGRAC MUZYKE NA MP3 PODŁONCZENIE POD AUX  NA EKRANIE AUTA PRZEŁANCZAM NA AUX I NIE WIDAC UTWORÓW JAK TO MAM ZROBIC ZEBY UTWORY MOZNA PRZEŁANCZAC W RADIU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozjano3 może zacznijmy od tego jakie masz radio ?

Jeśli masz mp3 podłączone pod tzw małego jacka w podłokietniku to niestety nie ma możliwości sterowania i przerzucania utworów.

Jeśli masz podłączone mp3 po przez USB to dwa zewnętrzne bieguny w gnieździe są zasilaniem , a dwa środkowe realizują przesył danych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...