Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z VQ35DE


matber1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

co koloru to jestem bardzo na tak.....co do modów.....wygląda super ale jest problem.....ja naprawdę lubię sobie pomiotać tyłem i troche szybciej polecieć....a  mając taka konfigurację to w naszych warunkach drogowych staje się to walką o przetrwanie a nie przyjemnością.....

 

image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg

dyfuzor będzie taki: 

 

109196_1.jpg

 

cena nawet rozsądna a wzór też całkiem przyjemny ;)


Wpadły dziś opony - przód 245/35/19 tył 255/35/19. Opona bardzo ładnie zrównała się z nadkolem, wygląda to całkiem konkretnie.

Skoro dziś popadało to pojechałem się trochę pobawić na rondach......pomimo szerszych opon lata jak ta lala....no problem ;) 


image.jpg
 
image.jpg
 
aaa.jpg
 
aaaa.jpg
 
aaaaa.jpg
 
aaaaaa.jpg

oba auta na felgach 19 cali. jednak czarny kolor zabiera optycznie trochę z ich rozmiaru ;)

 

image.jpg

dzisiejsze wypociny z kumplem ;)

 

20140504_IMG_4886.jpg
 
20140504_IMG_4900.jpg
 
20140504_IMG_4906.jpg
 
20140504_IMG_4910.jpg
 
20140504_IMG_4912.jpg
Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAjnie się prezentuje a glebe to masz większą jak w mojej torowej ZEt hehe !!

Lusterka prawdziwym carbonem bym okleił i by było kot a co do tylnego dyfuzora to niezły on jest ale mogłby mieć wyższe te pionowe łopatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest nisko...ale dobrze to wygląda - tzn mi się podoba. jak wsadziłem szersze opony to jeszcze łądniej wypełniły nadkola. co do lusterek to czas pokaże co z nimi się stanie. na ten moment mam jeszcze jeden pomysł ale to już będzie kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jako , że dziś dzień lekki i przyjemy troche pobawiłem się przy aucie.

polakierowany front lip i słupki. Kupiłem "troche lepszy ;) " plasti dip (120zł puszka) i widać wielką różnicę....świetnie się rozprowadzał, starczyły tylko dwie wartwy a kolor jest bardzo intesywny. 

poza tym jak co tydzień zabawa z tapicerką - czyszczenie , czyszczenie czyszczenie :)

 

image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda. Ja mam zaległości do tej pory nie zamontowalem spojlera. Zawsze coś. Ale myślę że w ciągu najbliższych 2 tygodni już będzie ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem do lakierowania zaciski....czerwone takie trywialne mi sie wydawały, złotawe jakoś nie bardzo....postanowiłem, że będzie ciemna zieleń. Ponad to lepsze zdjęcie z polakierowanym front lipem i słupkami bocznymi. 

 

image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
 
Mija 7 miesięcy od kiedy go mam i dopiero teraz widzę jak wiele było do zrobienia po kupnie....i ile jeszcze zostało żebym powiedział jest ok.
Różowe okulary zrobiły swoje podczas kupna ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada za***iscie ten srebrny - napawde - nie sadzilem ze ten kolor moze tak dobrze wygladac!

 

A co do ilosci rzeczy do zrobienia to sam teraz widzisz ze kupujac nissana w kwocie 30stu paru tysiecy mozna kupic auto ale wymaga ono jeszcze duzo pracy i wkladu finansowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, źe ja dałem sporo więcej niż 30 pare......pewno nie jedna osoba powiedziala by jest ok....ale jeszcze czeka mnie midpipie i catback, spacer, pewno inna rozpórka z przodu i na koniec wisienka czyli brembo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brembo jakby co to mam, sam przód mogę ożenić :D

Ps. Dystanse pod rozporkę się daje 8mm i już Spacer się mieści - dokładam je w komplecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Evening SPA z kumplem ;)

 

image.jpg
 
image.jpg

tapicerka mycie jeleniem x 2 potem 3 warstwy wosku do skóry i wreszczcie osiągnąłem delikatny połysk i kolor stał się głębszy - teraz zajmę się delikatnymi wytarciami koloru - na japfest będzie gotowe smile.png

całość umyta szamponem z woskiem + wosk na mokro + 2 x nanowosk + 1 glinka ale tylko na maskę i jest dobrze chociaż na zdjęciach może tego tak nie widać. udało się całkowicie zlikwidować dużą rysę na drzwiach pasażera. całość powtórzę na całym aucie tylko z lepszym woskiem przed zlotem smile.png

lampy zwykła polerka x 2 - są ok.

image.jpg

 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
 
W PIĄTEK WISIENKA NA TORCIE CZYLI BREMBO OD COOBCIA :) 
 
nie wiem czy do japfest dojdzie mi wydech ale trudno ;)
Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wydech zamowiles? Kurde ja dowiedziałem się o japfest kilka dni temu i kicha bo na tamten weekend mam prace. Gdybym wiedział wcześniej chętnie bym pojechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to dobra cena. Ciekawe jak będzie chodził. Pochwal się jak zamontujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo dawaj auto na hamownie przed montażem wydechu a potem po zamontowaniu sie shamuje i sprawdzi czy coś doszło czy jednak coś zabrał !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba na tylnej klapie

 

Nielsen Exhibition Polish + politura połyskowa

 

image.jpg
 
image.jpg

Przeszczep zakończony sukcesem ;)

 

Coobcio wielkie dzięki, jestem bardzo zadowolony :)

 

 

image.jpg
 
image.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super złoty zacisk do czarnej felgi się prezentuje u mnie z białą wypada to kiepsko :P

Ps. jeszcze parę hamowań i ruda z tarcz zejdzie...

 

elo elo powiedz mi kolor twojej zetki to taki srebrny czy popoularny szary i na fotkach jaśniej wyglada ??

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowo ;)

 

też jestem bardzo zadowolony i z wyglądu jak i ich działanie jest baaardzo dobre :)

 

co do koloru to jest to szary....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zawieszenie w niej siedzi ?? Coś nisko leży :D

Ps. Wydech zagościł już, głośniej się zrobiło bardziej męsko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...