Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z VQ35DE


matber1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nic się nie zapala, wszystko jest ok. wcześniej juz wywaliłem downpipes i y pipe więc teraz tylko zmieniłem środek i końcowy. czy jest poprawa? nie mam pojęcia....to może być tylko wrażenie wynikające z innego dzwięku....chociaż...kto wie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie szkodzi...fajnei się lata, może znowy mam wrażenie ale jakoś łatwiej postawić bokiem na rondzie....zresztą tamtem był nie szczelny więc kupa kompletna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty te kolektory w koncu zmieniales? Ogolnie seria w porownaniu np w moim CSR to trgedia. Runery o polowe wezsze w porownaniu do aftermarketowych. Na samym kolektorze bez ukladu tak jak bym odczuwal lekki przyrost mocy. Ja przez zime bede spawac X'a i na koniec wstawie chyba tlumiki od GTR'a - mam nadzieje ze zmiany beda odczuwalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

dziś zamówiłem maskę z garbem :) a co mam taki grymas na świeta ;)

 

maska tak jak front lip, lotka i felgi będzie w czarnym macie :)

mam nadzieje, że efekt zaprezentuje jeszcze w tym roku :)

 

Będzie vq35de wersja USA z brembo, szperą, maską z grabem i wogóle to sklejka.....pewno mocno walony był ;) hehe ;)

Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak jest to jeden z tych przykłądów, że autu warto się przyjrzeć przed wydaniem osądu , że był poćwiartowany  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , dokładnie ;)


czekałem cały dzień na dostawe maski i nie dostarczyli...w między czasie wypolerowałem sobie poorboy's ex sealant ;)

 

1111.jpg

doooszła maska!! jest mój GARB :)

w sobote malowanie i montowanie :)

 

na nowy sezon jeszcze tylko spojler pozostanie zamówić z US i będzie git......składanie mojego ulpka trwa :)

 

image.jpg
 
image.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem, zrobisz jak chcesz ale powiem ci tylko tyle ze przymierzaliśmy go do seryjnego body i pasował jak swini siodło

jak nie masz agresywnego body to wyglada średniio

bardziej widzialbym cos niższego:

blitz350zspoiler.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Hot Ridera. Spojler jest raczej ostatnim elementem kreacji wizualnej wiec jak spokojne body to daj spokojny spojler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za jakość zdjęć ale jak skończyłem to się ściemniało a miałem tylko tel.

Wyszło , że 2 puszki plasti to dosławnie na styk i jeszcze jedną (piątą) warstwe trzeba by dać....niby niema cieni ale jakiś delikatny niesmak pozostaje....zamówię jeszcze jedną puszkę i dokończę po weekendzie. generalnie wyszło ładnie, równo udało się pokryć kolorem.

 

te ciapki na masce to konserwant do plasti....jeszcze nie doszedł do siebie.... ;)

 

image.jpg
 
image.jpg
Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

o kurde teraz to mnie zacięło....nie pamiętam gdzie kupiłem dystanse.....

jednak przyciera jak się mocnym ciosem idzie lub po wyjściu z poślizgu na rondzie......czuje, że będą zakładane odboje.....troszę usztywnie i nie zrezygnuje z fajnego dopasowania :)


widać jak lekko tył wychodzi za obrys....fajnie to wygląda...cieszy hehe :)

 

image.jpg image.jpg 


wymęczyłem napisy na oponach.....fajnie to wygląda ale zrobić to dobrze to 3 godziny pękają :)

 

image.jpg image.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego użyłeś do zrobienia napisów? Ja też miałem napisy , ale po kilku miechach wszystko poodłaziło - trochę szaleństwa na drodze i wszystko szlag trafił, a szkoda bo ładne to jest. Chyba zamówię jeszcze raz literki :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...