Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p10] woda wewnątrz samochodu, cieknący szyberdach.


boyar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej primerze p10 liftback po ostatnich deszczach pojawiły się pewne problemy. mianowicie:

 

1) szyberdach od strony pasażera przecieka tzn. mokra jest podsufitka w okolicy przedniego słupka. rozebrałem osłonę słupka, w dziurę odprowadzającą wodę z szyberdachu włożyłem drut i ku mojemu zdumieniu wyszedł on w słupku wewnątrz samochodu. domyślam się ze tak nie powinno być i teraz moje pytanie. jak powinno być? z drugiej strony tez wkładałem drut i nigdzie nie wyszedł, i woda ścieka prawidłowo(od strony kierowcy). czy można to jakoś naprawić, np. zdjąć podsufitkę i coś tam uszczelnić? założyć jakiś wężyk czy coś?

 

2) tu jest trochę gorzej gdyż po ostatniej jeździe w deszczu miałem basen w środku samochodu. cała strona kierowcy była zalana(samochód stal tydzień na parkingu w deszczu i może to też przez to). około 3-4 litry wody czy ma ktoś jakiś pomysł którędy dostaje się woda? na pewno nie przez te magiczne zielone spinki w podszybiu, sprawdzałem i tam nic nie cieknie.  rozebrałem całe wnętrze i podłoga też jest zdrowa. nadkola i progi nie maja rdzy. nie widać tez aby słupki były mokre. woda tylko na podłodze i tylko po stronie kierowcy. miał ktoś może też taki problem i wie co zrobić?

 

pozdrawiam i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...