Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pulsar - woda w samochodzie


Daro11

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem samochod bez specjalnego szalu ( pulsar 1.2 ), wlasciwie droga eliminacji pozostalych aut tego segmentu. Mialem sporo watpliwosci dodatkowo podsyconych usterka fabryczna - wlewala sie woda do wnetrza z przodu samochodu i tunelem dostawala sie na tylna podloge. Mialem oczko wodne, tylko zab brakowalo. Serwis nissana poczatkowo sceptycznie odnosil sie do tych objawow zakladajac jak sadze, ze wylalem 5 wiader wody i chce dostac nowe auto, ale po drugiej wizycie zaopiekowali sie nim rzeczowo uszczelniajac pas przedni pod szyba, a na czas naprawy obdarowujac mnie nowym QQ. Obecnie wydaje sie, ze usterka zostala naprawiona, zrobilem 8000 km i... jezdzi mi sie coraz lepiej. Mam wrazenie, ze jak nic dodatkowego sie nie wydarzy, to najzwyczajniej go polubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, powiedziano mi jedynie, ze uszczelniono elementy laczenia blach jakas szpachla, co powinno byc zrobione w fabryce. Moze mieli akurat sjeste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupi pomysł z tymi wiosłami. Zamierzałem kupić jakąś łajbę w tym roku niewiedząc, że już to zrobiłem :) Swoją drogą ciekawe też ile jest renault w nissanie i na odwrót. Poważnie mówiąc mam wrażenie, że podstawową chorobą pulsara jest barcelona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...