Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kierownica w Terano II


KAINE

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu targnąłem się na kupno Terano II w roczniku 2000 wersja 5 drzwiowa z silnikiem 2,7 diesla

Jest kilka niedoróbek ale kosmetycznych ale autko imponuje mi wielkością wnętrza jak i możliwością przewiezienia 7 osób :)

Pierwsza rzecz która wrzuca się w oczy a raczej w uszy to coś lata podczas dynamicznego kręcenia kierownicą, może komuś wpadła śrubka czy podkładka. Jak dostać się do części kierownicy gdzie jest włącznik klaksonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Fajnie

Linki fajne i wyjaśniają dużo, chodź szukając nie trafiłem na nie. Jutro załatwię grzechotkę w kierownicy :)


No i naprawione :) Czas naprawy ok 5 min :gun:

Jadąc pod garaż miałem zapamiętane w głowie zdjęcie z linku hugh_h ale zauważyłem że kierownica Terrano II ma z prawej i lewej zwie zaślepki wielkości ciut większe od  pudełka zapałek.

Otworzyłem, poruszałem kierownicą namierzyłem luźną cześć i wyciągnięciem szczypcami. Zaślepiłem i wszystko gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja mam pytanko troszkę z innej beczki, ale jako że to dział z kierownicą to tutaj zapytam:)
Czy do T1 podejdzie kierownica z innego modelu NISSANA, ponoć od 200 sx, ale może ktoś widział, ktoś słyszał o jakiś innych pasujących?
Na mojej widać już te 24 lata użytkowania i warto by było wsadzić coś świeższego:)

Jak ktoś miał podobnie to niech się podzieli doświadczeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie kierownice DINO. Jest założona naba i ona. Tylko robili to za zachodnią granicą.

 

Nie wiem ile w tym prawdy, ale słyszałem gdzieś, że u nas jeśli zmienia się kierownice to musi mieć tą samą średnice. Jeśli się myle to mnie poprawcie.

post-77556-0-62906700-1422028263_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Teraz ja odkopie :)

 

Czy w T1 były różne rodzaje wieloklinu w kierownicy?

Bo kupiłem sobie nabe niby do t1 i jest luzna. No chyba że w t2 był inny wieloklin i do t2 by pasowała?

 

Moja kierownica już nie wygląda za ciekawie i pasowało by zmienić na coś innego. Może pasuje od innego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...