Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect2 w nowym Note


Gość Note13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Czy istnieje mozliwosc nagrania na karte SD Nissan Connect2 innej nawigacji niz ta ktora proponuje Nissan? Chodzi mi o nawigacje z najnowsza baza danych poniewaz ta w moim samochodzie jest chyba dosc stara mimo ze samochod jest z 2013 roku. Ostatnio GPS doprowadzil mnie do rzeki i chcial zebym przez nia przejechal mimo ze w opcje sa ustawione na jazde bezpieczna a i w bazie nie ma drogi ktora zostala oddana do uzytku juz jakis czas temu. Jesli ktos ma doswiadczenie w tym temacie bardzo prosze o pomoc.

Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę sie że mapy z NC to badziewie. Moze po prostu jeszcze do rzeki nie wjechalem:) Co nie zmienia faktu że odkąd odkrylem Yanosika to na nim zwykle popylam z uwagi na aktualizację w czasie rzeczywistym wszelkiej masci zagrozen w ruchu w tym i fotoradarów i innych patroli mundurowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w dalszym ciągu podtrzymuję swoje twierdzenie, że Nissan Connect to badziewie. Przetestowałem NC na wszystkie możliwe sposoby.

Nie ma w niej opcji w ustawieniach " omijaj drogi gruntowe" tak jak w AutoMapie. Dla sprawdzenia jak będzie mnie prowadziła mapa NC wyznaczyłem trasę w dobrze mi znanym terenie z miejscowości A do B gdzie drogami gruntowymi jest odległość 4 km. natomiast drogami utwardzonymi należało zrobić prostokąt o całkowitej długości 12 km. Więc NC wyznaczył mi trasę właśnie te cztery kilometry drogami gruntowymi. Nadmieniam, że tymi drogami trudno przejechać ciągnikiem. Próbowałem wszystkie ustawienia tj. trasa szybka, krótka i ekonomiczna. W każdym przypadku prowadził drogą polną.

Dobrze, że to był test. Nie wyobrażam sobie pojechać w nieznany teren i zawisnąć gdzieś w lesie w wertepach.

Dodam, że tą samą trasę wyznaczyłem w AutoMapie przy włączonej opcji "omijaj drogi gruntowe". I co ? Poprowadziła mnie wyłącznie drogami utwardzonymi, właśnie tymi 12-toma kilometrami.

gmarcin: Jeśli nie wierzysz, przetestuj tak samo w dobrze znanym Ci terenie wyznaczając trasę z tak dużą różnicą odległości pomiędzy drogą utwardzoną a gruntową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...