Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stukanie po włączeniu nawiewu na zimne powietrze


Gość Donik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jestem tutaj nowy i piszę za prośbą mojej mamusi która użytkuje Nissana Tino z 2000r. 2.2 Di. Ja sam poruszam się czym innym ale do rzeczy.

 

Problem polega na tym, że już po włączeniu zapłonu oraz po odpaleniu i w Tinie coś stuka pod deską dając taki stały dźwięk ''puk , puk , puk'' w jednakowych odstępach. Problem zanika tylko wtedy gdy używamy nawiewów w położeniu na '' szybę i nogi '' oraz na maksymalnie ciepłym powietrzu.  Problem jest cholernie istotny bo tak szczerze nie da się tym autem jechać nigdzie dalej. Po pierwsze za gorąco a po drugie jeżeli chcemy mieć chłodniej to coś strasznie stuka. Nie wiem sam jak to objaśnić...

 

Rozebrałem ostatnio deskę, dobierałem się do wiatraka od nagrzewnicy ale dźwięk wydobywa się bardziej z góry deski i sam nie wiem jak to dalej rozkręcać i dalej gdzie ręce wkładać.  Domyślam się , że jest to ta jakaś klapka która stuka ale dlaczego to nie wiem :/

 

Co więcej, dźwięk jest słyszalny nawet bez włączonego nadmuchu przy przekręconym pokrętle na zimny nadmuch.

 

Do tej pory było wszystko ok, jedynm mankamentem i problemem było to , że obojętnie na jakiej pozycji nawiewów, czy to na szybę, czy to na ''twarz'' pod nogami było czuć nadmuch gorącego powietrza na które kierowca wgl nie ma wpływu.

 

Poradzicie coś ? Bo mi się kobitka zagotuje w tym samochodzie :D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...