Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JUKE 2014 - nowości


BartoszN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą ciekawe, czy światła dzienne spowodowały jakieś zmiany w błotnikach czy też są to tylko klosze zachodzące na błotniki? Zazwyczaj przy lifcie zostawia się co się da bez zmian więc jest pewna szansa, że można będzie nasze żuczki wyposażyć w nowe lampy pozycyjne ze światłamu dziennymi.

 

no to może się udać tylko z tylnymi światłami bo jak widac na zdjęciach kształt reflektora z kierunkowskazem i światłem dziennym jest inny więc aby je zamontować musiałbyś zmienić i błotniki (ale po dzwonie można będzie pomyśleć o takim lifcie :) :) :) )

 

bez tych dodatków personalizacyjnych wygląda dużo lepiej : http://www.nissan.pl/PL/pl/vehicle/crossovers/new-juke/gallery/videos.html

Edytowane przez BartoszN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór lamp LED do jazdy dziennej (bo tylko taka zmiana ma sens praktyczny) jest spory i można zamówić w salonie usługę ich zainstalowania bez utraty gwarancji. Nie ma problemu. Co do tzw. pseudo ksenonów radzę dać sobie spokój i nie zamawiać żadnych chińskich wynalazków bez sprawdzenia marki i parametrów, bo efekt końcowy takiej modyfikacji może okazać się daleki od oczekiwań...

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tzw. pseudo ksenonów radzę dać sobie spokój i nie zamawiać żadnych chińskich wynalazków bez sprawdzenia marki i parametrów, bo efekt końcowy takiej modyfikacji może okazać się daleki od oczekiwań...

O czym właściwie piszesz? Nikt nie wspominał o zakładaniu "pseudoxenonów"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki ;) wiem ,wiem ...hihi

Następnym razem pomachaj jak mnie zobaczysz na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że prezentacja JUKE'a w Genewie po lifcie była bardzo udana. Cieszę się, że nissan stawia na nieszablonowe rozwiązania. Model ten podobnie jak kiedyś "Garbus" ma szansę stać się kultowym autem, które wyznaczyło nowy nieznany dotąd kierunek.... Fakt iż JUKE po lifcie niewiele różni się od wersji przed liftem wskazuje, że ten model trafił w swój target idealnie i właściwie nie ma specjalnie sensu zmieniać tego co się sprawdziło i sprzedaje się bardzo dobrze.

Edytowane przez Designer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...