Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cewka czy wtrysk P 11 1,8L


alaniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Wwitam

Koledzy mam kłopot z moim nissanem (primera p 11 1,8  rok 2000) a mianowicie  autko od pewnego czasu szarpie zrywa skacze czy jak to nazwać ( czasami jak sie zagrzeje przestaje )  wrażenie jakby pracowałao na 3 cylindrach  brak mocy spala duuzo wiecej.. generalnie jest problem.

W piatek podjechałem do elektro-mechanika aby sprawdzić na kompie i co sie okazało - błąd spalania 1 cylinder ( czy jakoś tak ) i dodatkowo 2 sonda wykryła złe spaliny katalizatora ale mechanik powiedział że to moze być błąd który jest powiazany z brakiem spalania pierwszego cylindra. To wszystko wiem ale po odłączeniu innej cewki komp juz tego nie wykrył i tu zaczynam sie zastanawiać nad poprawnością tego badania....?!

 

Reasumujac, przy badaniu wyszło że błąd spalania w 1 cylindrze ale jak odłączyliśmy wtrysk z 4 cylindra nic nie pokazał komp i stąd moje pytanie

Jak sprawdzić czy to cewka nr 1 czy może wtrysk..?  dodam że jak zamieniłem cewki 1 na 2 nic to nie dało - może ktos w Warszawie poleci dobrego mechanika który to sprawdzi rzetelnie ale nie zedrze skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam to sprawdzic..?


Mmoże ktoś zna dobrego mechanika ( z kompem ) który mógłby to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...