Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podajnik pasów bezpieczeństwa


bartekzuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy coś takiego jest dostępne w almerach??

 

http://www.autocentrum.pl/galerie/hyundai-i30-ii-3d-16-gdi-135km-galeria-redakcyjna/podajnik-pasa/

 

Jeśli tak to czy można sobie coś takiego dokupić??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORGINALNE rozwiązanie chodz mało estetyczne i nie występujące w Nissan

Ale jak Ci ciężko sięgać po pas to albo zmień na 5d, abo pod ręką woźić trzeba chaczyk-n.p. z pogrzebacza do pieca-tylko troche skrucić i gotowe! :-P

Lepiej by było adoptować system samo zapinania pasów b. Są i takie udogodnienia dla leniwych i zapominalskich! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakoś nie trafiłem takiej, chodz miałem do czynienia w tych które "spotkałem"-a było ich troche :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pytałem  o coś takiego w sklepie moto. i powiedziano mi, że za posiadanie czegoś takiego grozi utrata dowodu w razie kontroli policji, ale nie w przypadku jeżeli jest to fabrycznie zamontowane. Ale w jaki sposób policjant może udowodnić, że nie zostało to zamontowane w fabryce. Myślę, że gość, z którym rozmawiałem nie do końca wiedział co mówi. Jeżeli bym sobie zamontował jakiś patyk, który przytrzymuje mi pasy to owszem mogli by się przyczepić lecz jeżeli bym miał przełożone z innego auto bo raczej by przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek9108

Moim zdaniem w przypadku 3 drzwiowych aut to pomaga, bo napinacz tak czy tak działa, a dzięki temu pas nie tyra Ci szyi, ustawiasz na wysokość jaką potrzeba i masz pasy wygodnie podane i wygodnie ułożone. Swoją fotkę wrzucę po południu, bo jestem w trasie, ale poniżej fotka almery z allegro z takim podajnikiem. Ustawia się go w 3 położeniach.

 

http://www.visio-foto.nazwa.pl/images/auta/almera5/visio-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz takie coś widzę, u mnie nie ma  :blink:

Chętnie bym takie coś kupił do Almerki, w ZXie też by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...