Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pakiet Przeglądów Okresowych


maxsio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

czy ktoś z Was korzystał może z oferty Nissana na pakiet przeglądów okresowych (szczegóły z cennikiem http://www.nissan.pl/PL/pl/services-fleet/aftersales-services/extended_warranties/warranty_pack.html )? Zastanawiam się nad opłacalnością, bo jeśli dobrze rozumiem w ramach tej kwoty wymieniają tylko te części, które są wpisane w książce. Natomiast w chwili bieżącej w Łodzi w serwisie przegląd po roku kosztuje ok. 620PLN ze wszystkimi płynami (sam przegląd 370PLN), co w przypadku wariantu pięciu przeglądów byłoby jeszcze uzasadnione.

 

Jeśli to możliwe chciałbym poznać Waszą opinię na temat takiego pakietu. Jeśli ktoś już z niego korzystał to tym bardziej mile widziany jest jego głos :).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie jak dużo jeździsz ?? Bo Note 1.6 ma przeglądy co 24 miesiące lub co 30tys.km. Jeśli na 24 miesiące robisz okolo 30tys. km. to wogóle się nie opłaca bo jesteś związan na 10 lat z serwisem biorąc pakiet 5 przeglądów - pewnie tak długo nie będziesz chciał jeździć Notkiem :devil: . Jak jeździsz około 20 tys.km rocznie to analogiczna sprawa jesteś związany na 8lat :devil:

Z mojego doświadczenia wynika, że w sumie każdy warsztat jest w stanie zrobić przegląd - nie ma wielkiej filozofii wymienić olej, inne płyny i posprawdzać wszystko. Mnie przeglądy kosztowały ponad 1000zł (materiały+robocizna) i robiłem tylko póki była gwarancja a potem resztę we własnym zakresie i było czuć różnicę w wydawanych pieniążkach. Ogólnie parząc jeżeli ktoś nie robi mniej niż 30tys km. rocznie to uważam, że naprawdę się nie opłaca. Ale to moje zdanie. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan zmienił interwały serwisów olejowych. Obecnie 1.4 i 1.6 mają przeglądy co 20 tys lub co rok w zalezności co wypadnie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam wg tych zaleceń. Nie ma znaczenia czy w ASO, czy u prywaciarza po wymianie nastawiam licznik na 20 tyś.km. Jeśli w ciągu roku przejadę 13 tyś.km też wymieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem olej po 18 000 km i świece po 4 latach. NOTE ciągnie jak nowy ;).

U mnie chyba czas na świece, 55 tyś.km????( niby do 60 można), ale chyba czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak. Piszą, że co trzy lata lub 60 tys. Jak rozmawiałem w ASO przy okazji trzeciego przeglądu, to doradca powiedział, że jak nie ma przebiegu, to nie ma sensu wymieniać. Ale po czterech latkach, to już warto. Trochę mi brakowało do 60 - bo miałem 53 tysiące, ale wymieniłem i nie żałuję bo czuć różnicę.

Nissan ma teraz fajną ofertę dla posiadaczy samochodów po gwarancji pod nazwą You+Nissan. Wystarczy się zarejestrować i można cieszyć się sporymi upustami. Za świece zapłaciłem kwotę zblizoną do cen w sklepach. Za wymianę połączoną w czyszczeniem przepustnicy + ustawienie obrotów biegu jałowego - 105 PLN. W niezależnym warsztacie ze wymianę świec pewnie zapłacilibyśmy mniej, ale przepustnicy pewnie by nikt nie dotknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas Janio,czas!

Wzięli się nawet za przepustnice!?Ciekawe czym to było podyktowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak, to stówka znowu nie tak wiele, żeby grzebać samemu. Gdy dochodzi przepustnica to się opłaca. Będę musiał skontaktować się z ASO w sprawie You+Nissan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym You Nissan również mi mówiono przy zakupie Qqłki,ale!Nie wiem czy mówiłem ,że przy zakupie dostałem również woucher na drugi przegląd.Kwota na jaką opiewa to 1500zł!Czyli przegląd i coś jeszcze ze sklepu Nissana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak, to stówka znowu nie tak wiele, żeby grzebać samemu. Gdy dochodzi przepustnica to się opłaca. Będę musiał skontaktować się z ASO w sprawie You+Nissan.

 

Wystarczy sięzarejestrować na stroni programu:

 

http://www.nissan.pl/PL/pl/YouPlus/register/registerStep1AP.html

 

Karta członkowska powinna przyjść ok. 30 dni po rejestracji.

 

Jeżeli karta nie przyjdzie, wystarczy wydruk ze strony potwierdzającej rejestrację.

O tym You Nissan również mi mówiono przy zakupie Qqłki,ale!Nie wiem czy mówiłem ,że przy zakupie dostałem również woucher na drugi przegląd.Kwota na jaką opiewa to 1500zł!Czyli przegląd i coś jeszcze ze sklepu Nissana :D

 

Pewnie nie wiele Ci zostanie po odjęciu ceny przeglądu. Ale można to wydać np. na akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mnie zapewniano to koszt drugiego przeglądu to ok 1000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta członkowska powinna przyjść ok. 30 dni po rejestracji.

 

Jeżeli karta nie przyjdzie, wystarczy wydruk ze strony potwierdzającej rejestrację.

 

Jestem w tym programie od około roku. Na razie zero korzyści. Za kilka dni mam przegląd i chętnie bym sprawdził czy dadzą jakąś zniżkę, tylko co mam (jakie potwierdzenie) wydrukować ze strony bo nic tam nie widzę? Oczywiście żadnej karty członkowskiej nie otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzyści w tym programie pojawiają się z czasem. Im starsze auto, tym zniżki większe. Mój NOTE ma 4 lata i z tej racji przysługują mi 25% zniżki. Przykład mojej ostatniej kalkulacji z ASO:

 

Świece: 380.72 PLN za 4 sztuki przed rabatem, po rabacie you+nissan 266.52 PLN

Wymiana + czyszczenie przepustnicy: 150 przed rabatem, 105 po rabacie.

 

Różnicę widać od razu :).

 

Trzeba zrobić printscreena ze strony programu tam gdzie  widać Twoje dane lub wydrukować e-maila potwierdzającego rejestrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie przepustnicy i programowanie na nowo bez żadnego programu lojalnościowego ostatnio kosztowało mnie 90zł w Yama Osielski :devil:


To wszystko zależy od serwisu jak im bardzo zależy na kliencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie przepustnicy i programowanie na nowo bez żadnego programu lojalnościowego ostatnio kosztowało mnie 90zł w Yama Osielski :devil:

To wszystko zależy od serwisu jak im bardzo zależy na kliencie.

 No dobra ale tu jeszcze była wymiana świec. 105 PLN kosztawała wymiana świec i czyszczenie przepustnicy (z programowaniem) a nie tylko czyszczenie przepustnicy z programowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zgłosiłem akces do programu You+Nissan, i właśnie kilka dni temu otrzymałem kartę, o wysłaniu  której wcześniej zostałem powiadomiony na e'mail. Przymierzam się w maju do małego przeglądu. Zobaczymy jak ten program działa. Jak skorzystam i będzie po dam znać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem napisać jak skorzystam z programu. Niestety na razie nie skorzystałem. Nie chce mi się i nie mam czasu błądzić po W-wie w poszukiwaniu ASO objętego programem YOU+Nissan. Z mojego miejsca zamieszkania to W-wa lub Płock. Zrobiłem więc sam to co było do zrobienia. A więc kupiłem świece Denso IKH16 cena 41 zł szt., wymiana grosze. Klocki ATE TEVES 116 zł komplet, ale zaczekam do wiosny jeszcze stare dobre. O klimie pisałem gdzie indziej. Poza tym wszystko inne na razie sprawne.  A mieszek do wymiany(derma i małe pęknięcia). Może ktoś ma namiar na nowy mieszek do notka w atrakcyjnej cenie, proszę o link w temacie o mieszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się i nie mam czasu błądzić po W-wie w poszukiwaniu ASO objętego programem YOU+Nissan. Z mojego miejsca zamieszkania to W-wa lub Płock.

Janio,

 

W Płocku jest jeden, w W-wie więcej, poniżej wklejam linkę:

 

http://media.nissan.eu/content/dam/YouPlus/pl/loyalty/PL_DLR_list.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janio,

 

W Płocku jest jeden, w W-wie więcej, poniżej wklejam linkę:

 

http://media.nissan.eu/content/dam/YouPlus/pl/loyalty/PL_DLR_list.pdf

Dzięki za link, znam adresy ASO, ale na razie nie skorzystałem z programu, może w przyszłości?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...