Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pakiet Sport i Dynamic


BlastX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty używanych Juke'ów na allegro widzę, że większość ma w opisach Pakiet Sport i Pakiet Dynamic, ale za bardzo nie widzę różnicy w stosunku do standardowej wersji.

Co wchodzi w skład tych pakietów. Czy dobrze myślę, że te pakiety oferowane były w wersjach przed liftem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Dynamic to mozliwosc zmiany trybu jazdy - eco/normal/sport

w tej chwili to juz chyba na podstawowym wyposazeniu jest

 

a pakiet sport - nie mam pojecia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juke przed liftingiem :

Inny wzór 17 calowych alufelg (sport).Przyciemniane szyby .Klimatyzacja automatyczna.Lepsze audio (6 głośników i nissan conect).Tapicerka tkanina premium.Kamera cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo kamera cofania zarezerwowana jest tylko dla wersji Tekna no albo przynajmniej tak było jak ja kupowałem :) (2013). Ale te bajery wszystkie co wypisałeś to właśnie pakiet SPORT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo kamera cofania zarezerwowana jest tylko dla wersji Tekna no albo przynajmniej tak było jak ja kupowałem :) (2013). Ale te bajery wszystkie co wypisałeś to właśnie pakiet SPORT.

Nissan Juke 1.6 Acenta Sport+Dynamic Pack tak mam wpisane w fakturze Juka zakupionego w Austrii rocznik 2011.Kamera jest bo miałem tą lipną :)  stację multimedialną Nissan Conect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa to i możliwe :) jeżeli w Austrii. Wszyscy wiemy jak polscy delerzy okrajają wyposażenie w naszych wozikach :) Chlapacze i dywaniki to i tak skąpią (po negocjacjach się udaję) (wymęczyć) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnej ofercie salonu tzw. Pakiet Dynamic  (czyli System Nissan Dynamic Control) w wersji Acenta i Tekna jest w standardzie. W wersji Visia i Visia Plus nie występuje. Ciekawe co daje Pakiet Sport. Myślałem, że może spojler, ale te egzemplarze z allegro, posiadające ten pakiet spojlerów nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciemniane szyby i felgi 17" tez są w standardzie w wersjach Acenta i Tekna.

Widać 3 lata temu to były znaczące dodatki :D :D .Na allegro wiekszosć JUKE to sprowadzone z zachodu więc te pakiety to chyba były gratis do modelu Acenta+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...