Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mieszek skrzyni biegów dziura- prośba o sprawdzenie


Gość Makrofag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Makrofag

N to wygląda że mój składali na ciężkim kacu a patrząc na to z drugiej strony jak ma się psuć to niech to robi na gwarancji. W tej sprawie jest jeden wielki plus ASO Rzeszotary robią naprawdę wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieść gminna niesie, że w przypadku NOTE najlepsze jakościowo egzemplarze były produkowane w początkowym okresie produkcji oraz w latach 2009-2010. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale możliwe, że coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Mówicie, że Acenta nie ma skórzanego mieszka. Hmmm. Dzisiaj siedziałem w Note Acenta (2011, krajowy samochód) i miał skórzaną kierownicę, a i mieszek wyglądał mi na skórzany. Na 100% jest wykonany z innego materiału jak w Visia i jest o niebo lepszy! Jednak takie te materiały teraz robią, że człowiek nie wie czy to tworzywo czy skóra (trzeba by powąchać chyba, a tego nie uczyniłem). ;) Byłem pewny, że od wersji Acenta wszystkie w górę mają skórę (tak pisałem wyżej). Hmmm. Teraz już nic nie wiem. Skórzana kierownica jest i ten mieszek...na oko wygląda na skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być z pakietem lub wersja specjalna,acenty nie miały w standardzie skóry na kierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rocznik 2011 po lifcie mógł już mieć skórę.


Albo właściciel dał do obszycia,koszt niewielki a komfort o niebo wyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Makrofag

Ja ma Acentę + z 2012 i niby to ma być skóra ale jak na mój wizus to jest wyrób skuropodobny- przede wszytkim skóra nię pęka po 1,5 roku użytkowania jak zaglądałem do wnętrza mieszka to ta niby skóra pod spodem ma taki materiał jak kiedyś miała derma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna kierownica jak i mieszek w tym aucie. Nic nie kombinowane - samochód kolegi. Kierownica na 100% skórzana, a i mieszek wydaje mi się, że też (jak pisałem wyżej). Nic nie pęka - przebieg ok. 50 tys km. Czasem jest skóra klejona na podkładzie sztucznym - podobnie jest w paskach do spodni przecież. Powtarzam...jakość o niebo lepsza jak u mnie w Visia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to muszę Was pocieszyć...w mojej Qqłce też jest taka dziura!I niby skóra!

Jest zeszyte do pewnego miejsca,a dalej na odcinku ok 2cm jest rozporek :D Chyba Nissan wszędzie tak robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weber29

Ale rocznik 2011 po lifcie mógł już mieć skórę.

Albo właściciel dał do obszycia,koszt niewielki a komfort o niebo wyższy.

Witka mam ACENTE po lifcie kiera i mieszek jest skórzany :devil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz...cały secik ze skóry jednak. :) Kolega Weber29 ma chyba dokładnie taki sam model o którym wspominam. Skóra 100%...jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyglądałem się mieszkowi w moim nocie. Niestety derma jak cholera, Dziurka przy końcu dźwigni taka ja u większości, dobrze obrobiona. Do tej pory jakoś to wyglądało, ale zauważyłem w miejscu zagięcia pęknięcie na ok 2 cm. Chyba niedługo czas na nowy mieszek??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyglądałem się mieszkowi w moim nocie. Niestety derma jak cholera, Dziurka  taka ja u większości, dobrze obrobiona. Do tej pory jakoś to wyglądało, ale zauważyłem w miejscu zagięcia pęknięcie na ok 2 cm. Chyba niedługo czas na nowy mieszek??? 

:dribble:  :dribble:  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co? :D

Prawie wszystkie tak maja!...Notki :zwyciestwo2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Makrofag

Wszystkim dzięki za pomoc jak musi być dziura to musi. 


Nowy mieszek wytrzymał 2 miesiące - mam już kolejny nie wiem może za dużo mieszam skrzynią czy co??? Ponadto wydaje mi się że kolejny ma mniejszą dziurkę  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem bardzo rozczarowany jakością "skóry" w swoim Notku.Po 15 tyś. z powodu licznych pęknięć wymieniony został mieszek oraz obicie fotela kierowcy (normalnie dziury się porobiły :thumbsdown: ) ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze mieszek jest słabej jakości. Natomiast mam pytanie czy ktoś z Was kontaktował się z ASO w sprawie wstawek na siedzeniach? Dzisiaj zauważyłem drobne pęknięcie na fotelu kierowcy (ok. 2mm) - czy jest szansa, że ASO uwzględni to? Samochód ma ok. 1,5 roku i 14kkm (wsiadam i wysiadam ok. 2x dziennie i przeraziło mnie to pęknięcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to widoczne i odbiega od całości to na pewno,ale musisz stanowczo im to wcisnąć.

U mnie wymieniali całe oparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze mieszek jest słabej jakości. Natomiast mam pytanie czy ktoś z Was kontaktował się z ASO w sprawie wstawek na siedzeniach? Dzisiaj zauważyłem drobne pęknięcie na fotelu kierowcy (ok. 2mm) - czy jest szansa, że ASO uwzględni to? Samochód ma ok. 1,5 roku i 14kkm (wsiadam i wysiadam ok. 2x dziennie i przeraziło mnie to pęknięcie)

 

Mi niedawno wymienili całe obszycie siedziska fotela - bez żadnego problemu i zbędnych pytań...

A gdy jechałem do ASO (Toruń) , to pęknięcie "skóry" na lewym boku siedziska miało już z 10 cm!

Samochód mam z sierpnia 2012r. i przejechałem 35 tyś. a wsiadam i wysiadam często i gęsto... :rofl:

Za to "skóra" na mieszku i kierownicy jest jak nowa! Żadnego śladu zużycia... taka ciekawostka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Makrofag

Widzę, ze mieszek jest słabej jakości. Natomiast mam pytanie czy ktoś z Was kontaktował się z ASO w sprawie wstawek na siedzeniach? Dzisiaj zauważyłem drobne pęknięcie na fotelu kierowcy (ok. 2mm) - czy jest szansa, że ASO uwzględni to? Samochód ma ok. 1,5 roku i 14kkm (wsiadam i wysiadam ok. 2x dziennie i przeraziło mnie to pęknięcie).

Mi też wymienili poszycie siedziska kierowcy bez problemów - pęknięcie miało około 1cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...