Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Podmiana wyświetlacza radia oryginalnego


Tyomaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wypalił mi się wyświetlacz w radiu i pytanie brzmi czy jeśli kupie radio od angielskiej wersji to czy dam przełożyć sam wyświetlacz? Robił to ktoś już? Czytałem tutaj, że można przełożyć całe radio ale w moim przypadku nie można ponieważ jak mam wersje z przyciskami głośności a to radio co chce kupić ma głośność z pokrętłem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stało z wyświetlaczem  ?  Coś pokazuje na wyświetlaczu ? Radia chyba muszą się zgadzać modelowo żeby wszystko działało poprawnie ale mogę się mylić .Ja kupisz radio od angola przy takim samym modelu wystaczy podmienić przedni panel 15 min roboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz mały problem. Masz tą wersje(ja tak określam-zubożałą,mało funkcji)która czesto to nie występuje. Musisz kupić od angola ale z takim samym panelem sterowania! Ten z pokrętłem będzie niezgodny ponieważ w płytce z wyświetlaczem znajduje się procesor panelu sterowania. Powodzenia w szukaniu bo ze 2 razy to widziałem na alegro, jak anajdziesz no to spoko podmienisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...