Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] Problem z długimi światłami


Arto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio w mojej micrze pojawiła się drobna usterka. Oba światła mijania działają, natomiast lewe długie niestety juz nie. Na początku myślałem że to jest wina żarówek lecz po wymianie pary żarówek usterka nadal jest :/.  Moje auto to Micra k10 Super S 1.2 (91r.). Proszę o jakąś pomoc w rozwiązaniu tej usterki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, ostatnio w mojej micrze pojawiła się drobna usterka. Oba światła mijania działają, natomiast lewe długie niestety juz nie. Na początku myślałem że to jest wina żarówek lecz po wymianie pary żarówek usterka nadal jest :/.  Moje auto to Micra k10 Super S 1.2 (91r.). Proszę o jakąś pomoc w rozwiązaniu tej usterki ;).

Szkoda że tak późno przeczytałem.Moim zdaniem to podpalone styki w przełączniku zespolonym świateł.Odkręć obudowę pod kierownicą, odkręć przełącznik, zerwij plastikową osłonkę, delikatnie przeczyść styki, wyreguluj je doświadczalnie i zmontuj wszystko tak jak było. I Masz długie oba. Pozdrowienia-stasiu51b@wp.pl   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...