Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Zakup nowego QQ 2014 r.


noize
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1200 zł :)

 

a tak na poważnie to warto dopłacić 1200 zł do białej perły w stosunku do białego zwykłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makrys poczekaj na benzynę 1.6 163KM 


W X1 gorzej jest niz w E46 ? Tego nie wiem, ale ja pisze o QQ vs. X1 .. Nissan wypada slabo, wiec chociazby mowienie o klasie premium odbierac mozna jako zart  :thumbsup:  .. 

w bmw klasa premuim zaczyna się od F10 wzwyż to co poniżej to tylko znaczek jakość materiałów jest kiepska ale to porównuję do mojej e46 ;) natomiast jezeli chodzi o to co oferuje (wyposazenie) QQ2 Tekna to jest klasa "premium" nawet Bmw nie znajdzie się niektórych bajerów ;D

Edytowane przez Infiniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz,przypuszczam ze się nie wychyli z 19cali na zimę...ale 16 cali ?czemu by nie?Ja dostałem do 17 tek letnich 16tki zimowe.Dało się? Dało!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo duża,powiedz żonie niech poczeka jak będzie Biała Perła. :D

Biała Perła to lakier metaliczny,który jest bazą a połysku temu nadaje bezbarwny nałozony na nią.Przez to taki lakier jest trwalszy,

Biały jest sam w sobie kolorem bez natrysku bezbarwnego(połysku)

Poza tym...wyyygląd! Lakier metalik jest o wiele ładniejszy,a perła super :D

 

mylisz się. Lakier biały standard (taki właśnie mam) ma dokładnie tyle samo warstw i jest tak samo trwały i błyszczący jak perła

Perła ma dodatkowy pigment w lakierze, podobnie jak lakier metalik ma dodawane aluminiowe opiłki.

 

Biały standard rzeczywiście ma trochę inny odcień białego niż perła (zwłaszcza  w słońcu).

Jedyna zaleta standardu to to, że łatwiej go malować i uzupełniać ubytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to znowu ja z pytaniem   :wave:

Zakup autka będzie częściowo kredytowany.

Mam ofertę z mbanku geting i santander.

Czy możecie coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostać alarm i dywaniki.

To muszę się jeszcze potargować.

 

 

 

Pytanie czy ktoś jest z Zabrza. Dostałem ciekawą ofertę na zakup autka.

 

Firma TP AUTO http://www.tpauto.pl/kontakt/

 

Ktoś coś może o nich powiedzieć albo jeśli mógłby podjechać i sprawdzić co to za firma.

Byłbym bardzo wdzięczny

 

Tego nie znam, ale w Zabrzu polecam zdecydowanie dealera Dąbrowscy.

 

Co do felg, to komfort jazdy na 17'' jest znacząco lepszy i jeśli wygląd nie jest najważniejszy to polecam 17''.

Do tego jesli nie planujesz drugiego kompletu felg tylko przekładać opony to oczywiście zimowe  17'' są tańsze

Edytowane przez Tomi_St
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na dodatkowe produkty bankowe Getin bank jest w tym dobry ja na pewno odrzuciłbym ten bank.

 

Co do kredytu to ja wziąłem w Parobas Bank udało mi się wynegocjować brak prowizji i dodatkowych ubezpieczeń,

Po prostu samo oprocentowanie bez ukrytych dodatków.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ginko75

Witam kolegę z Poznania  :wave:


Tego nie znam, ale w Zabrzu polecam zdecydowanie dealera Dąbrowscy.

 

Co do felg, to komfort jazdy na 17'' jest znacząco lepszy i jeśli wygląd nie jest najważniejszy to polecam 17''.

Do tego jesli nie planujesz drugiego kompletu felg tylko przekładać opony to oczywiście zimowe  17'' są tańsze

Chciałbym mieć 2 komplety kół.

 

Tak jak teraz mam w fiacie linea.

Jak będę sprzedawał to nowy użytkownik dostanie je gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ginko75

Witam kolegę z Poznania  :wave:

Chciałbym mieć 2 komplety kół.

 

Tak jak teraz mam w fiacie linea.

Jak będę sprzedawał to nowy użytkownik dostanie je gratis

ja także witam tez jestem z Poznania ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak kupię to może zrobimy mały zlocik ?

W piątek jestem w Poznaniu muszę jechać na polną ( szpital )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to znowu ja z pytaniem   :wave:

Zakup autka będzie częściowo kredytowany.

Mam ofertę z mbanku geting i santander.

Czy możecie coś polecić ?

Ja mam santandera,miałem też Note w tym banku i żadnych kłopotów i niedomówień.

W santanderze daja jeszcze w kredycie ubezpieczenie na życie(odpłatnie oczywiście)ale można z tego zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się. Lakier biały standard (taki właśnie mam) ma dokładnie tyle samo warstw i jest tak samo trwały i błyszczący jak perła

Perła ma dodatkowy pigment w lakierze, podobnie jak lakier metalik ma dodawane aluminiowe opiłki.

 

Biały standard rzeczywiście ma trochę inny odcień białego niż perła (zwłaszcza  w słońcu).

Jedyna zaleta standardu to to, że łatwiej go malować i uzupełniać ubytki.

 

Tomi - dobrze mówisz - tak właśnie jest

Edytowane przez castoro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi,lakier metalik,skoro uważasz że się mylę,spróbuj nałożyć tak jak zwykły lakier.Gwarantuję Ci że wyjdzie z tego kicha,mat z lekkim połyskiem.Lakier metalik to nie jest jakiś tam lakier z pigmentem w postaci opiłek aluminium.Mozesz mieć zwykły lakier "od razu" z połyskiem po położeniu dwóch warstw.Tutaj też musisz położyć dwie warstwy aby było równo pokryte i dodatkowy klar,aby był połysk.Więc nie mów mi że jest to samo,bo nie jest.


A że trudniej zaprawić,no to już sam potwierdziłeś moją odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Santandera :) Kilka samochodów w rodzinie mieliśmy kredytowanych w tym banku i nigdy do tej pory nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santander u mnie tez był i żadnych uwag. U mnie ubezpieczenie na życie obowiązkowe i przy cenie ponad 100k cały koszt to było koło 3 tys. A Nissan nie daje teraz kredytów 50/50 i innych bez żadnych dopłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie 50/50 ostatniego J10 z koncowki rocznika 13,bank RCI warunki w pełni mnie zadowalające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno: Uważaj na Idea Bank. Miałem tam początkowo brać kredyt, ale bardzo lekceważąco podchodzą do klienta. Oferta jak dobrze pamiętam też nie była zachwycająca. Santander jak już pisałem jest ok. Przyjechał przedstawiciel do domu i wszystko załatwiliśmy na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły lakier AKRYLOWY ,to lakier dwuskładnikowy ,JEDNO WARSTWOWY (baza mieszana z utwardzaczem)

Lakiery PERŁA, MATALIC, CANDY itp. to lakiery DWU WARSTWOWE  (baza chemiczna-wieloskładnikowa  + bezbarwny)

Są oczywiście i inne cuda , jak choćby ostatnio testowany przez nissana na nowym note , hydrofobowy

 i oleofobowy lakier samoczyszczący się.

http://moto.wp.pl/kat,15953,title,Nissan-Note-z-samoczyszczacym-sie-lakierem,wid,16563243,wiadomosc.html?ticaid=112b68

W RR stosowano kiedyś aż 12 warstw lakieru.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wziąłem w mBanku (mLeasing) - oferta konkretna i tanio. Ubezpieczenie w racie. Na razie jest OK, ale dopiero 3 raty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SANTANDER powiązany z Wbk

Idea grupa kapitałowa Pana Cz. do grupy należy Getin Bank i np. Home Broker.

 

Ważne by czytać umowy i negocjować.

nie brać dodatkowych produktów bankowych:)

 

Co do zlotu fajny pomysł,

ale w piątek odpada.

Może  innym razem np. przy M1 duży plac parkingowy i można by nasz Q nowe i stare pooglądać.

Bo tak czy owak Q to całkiem fajne intrygujące autka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wstępnych negocjacjach kredytowych.

Trochę się zdziwiłem ,że mbank w salonie Nissana  ( Zielona Góra ) daje mni oprocentowanie wysokości 6,29, a jak sam do nich zadzwoniłem to od 8,99 do 9,99

 

BNP Paribas Bank Polska SA zaproponował mi oprocentowanie w wysokości 6,9 % ale stałe na cały okres kredytowania ( bez prowizji i ubezpieczenia ). Myślę , że jest to chyba najlepsza propozycja.

Czekam jeszcze na santander bank.

 

ginko75 nie ma problemu. Jak tylko kupię QQ i będę pomykał do Twojego pięknego miasta to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły lakier AKRYLOWY ,to lakier dwuskładnikowy ,JEDNO WARSTWOWY (baza mieszana z utwardzaczem)

Lakiery PERŁA, MATALIC, CANDY itp. to lakiery DWU WARSTWOWE  (baza chemiczna-wieloskładnikowa  + bezbarwny)

Są oczywiście i inne cuda , jak choćby ostatnio testowany przez nissana na nowym note , hydrofobowy

 i oleofobowy lakier samoczyszczący się.

http://moto.wp.pl/kat,15953,title,Nissan-Note-z-samoczyszczacym-sie-lakierem,wid,16563243,wiadomosc.html?ticaid=112b68

W RR stosowano kiedyś aż 12 warstw lakieru.

 

jeśli jest tak jak piszesz to - JACKO29 - chyba muszę Cie przeprosić.

 

Chociaż z drugiej strony pytałem u kilku dealerów i każdy twierdził, że od kilku lat lakier standard także jest pokrywany bezbarwnym a do tego wydaje mi się, że mój podejrzanie się błyszczy jak na brak lakieru bezbarwnego. Ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się gdzieś obiło o uszy lub wzrok ,że w Nissanie lakier bazowy jest 2 warstwowy - ale ... ale dla pewności zawsze przyjmowałem ,że bazowy to bazowy i tyle choć patrząc na Nissany w lakierze bazowym np. białym np. z 2006 roku (NOTE firmowy) nie można powiedzieć aby lakier był dużo słabszy czy też gorszy od metalika jeżeli się o niego dba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi nie musisz przepraszać o nie!

Dałem tylko przykład że dwie warstwy zwykłego lakieru(zawsze kładło się wzdłuż i w poprzek) dawały normalną powłokę z połyskiem.Natomiast metalik też tzreba położyć wzdłuż i w poprzek,a dodatkowo jeszcze na to klar,bezbarwny.I żeby było śmieszniej i trudniej trzeba to zrobić w ciągu godziny aby obydwa się związały.W warunkach garażowych wychodzi to średnio,(brak wyciągu).Pył z rozpylonej pierwszej warstwy zakłóca klar. :D


A biorąc pod uwagę dzisiejsze lakiery,akrylowe lub wodne,wcale bym się nie zdziwił gdyby je też pokrywali klarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...