Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Wycieraczki przednie


vendetti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Działa,ale te ruchy na prawdę muszą być błyskawiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście działa plauen. Dzięki. :thumbsup:

Zastanawiające jest jednak dlaczego nic o tym nie pisze w instrukcji samochodu,a  pracownicy ASO też o tym nie wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Instrukcja jest do kitu... w wielu miejscach nie wiadomo co autor lub tłumacz miał na myśli... Copy/paste z poprzedniej wersji? ;)

2. Znowu pomagamy tutaj tym trochę mniej "autoryzowanym" serwisom :P

Plauen  :zwyciestwo2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Instrukcja jest do kitu... w wielu miejscach nie wiadomo co autor lub tłumacz miał na myśli... Copy/paste z poprzedniej wersji? ;)

2. Znowu pomagamy tutaj tym trochę mniej "autoryzowanym" serwisom :P

Plauen  :zwyciestwo2:

W takim razie chcę poruszyć jeszcze jedno "cudenko" z instrukcji czyli zwykłe oszustwo klienta. Chodzi mi o aranżację przestrzeni bagażowej w Teknie i chyba Acencie. Już o tym pisałem w innym dziale. Nasze samochody, zakupione w Polsce mają koła zapasowe zamiast zestawu naprawczego koła co powoduje, że przestrzeń bagażowa nie ma zapowiadanych i opisywanych (a mam broszurę, która ukazała się tuż po zapowiedzi Q w Polsce) 439 l. W układzie z zestawem naprawczym przestrzeń w ułożeniu podłogi w najniższym położeniu ma więcej na wysokości  0 13 cm! (od podłogi do półki). Może macie pomysły jak ich przymusić do normalnego traktowania Polaków? Moja sprawa jest na razie u dilera. Może jakiś krajowy rzecznik konsumentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego problemu. Wystarczy przy włączonym zapłonie wykonać dwa szybkie ruchy (dźwignią od uruchamiania wycieraczek) do góry. Ustawią się w pozycji, powiedzmy półpionowej. Jeszcze jeden raz do góry- wracają do swojej pierwotnej pozycji.

 

hmmm to jednak zrobili to tylko szkoda ,że o tym nie napisali w instrukcji :(

 

ale co by nie pisać to móiwłem ,że zapewne jest jakiś sposób i nie przegapią tego :) to może ten producent (Nissan) nie jest aż tak zły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

  :) to może Nissan nie jest aż tak zły :)

Pewnie że nie  :wave:

Przed zakupem Qq brałem pod uwagę też X3 , ale ekonomia wzięła górę.

Poczytałem trochę forum BMW -X3 i też mają trochę problemów np. plastikowe zębatki w reduktorze  :dribble: chłopaki w "clubie" dorabiają mosiężne na własną rękę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja jest najzwyczajniej do d..... jednym słowem mówiąc. Nic nie wnosi a jedynie "oszukuje". Takie rzeczy powinny być piętnowane z największą surowością, a wygląda to tak że można sprzedać samochód dać do niego byle jaką instrukcję obsługi a odpowiedzialności za taki piśmienny bubel nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już gdzieś tu pisałem, że instrukcja do d...

P. S.

WuWojtas, czy Ty mieszkasz gdzieś w kierunku os. Pomorskiego? Jeżdżąc tamtędy do pracy często widzę takiego białaska ;). Jeśli tak to wczoraj ok 16 żona chyba prowadziła... :)

Totalna inwigilacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WuWojtas, czy Ty mieszkasz gdzieś w kierunku os. Pomorskiego? Jeżdżąc tamtędy do pracy często widzę takiego białaska ;). Jeśli tak to wczoraj ok 16 żona chyba prowadziła... :)

Totalna inwigilacja :)

 

Nie, to nie my... Mieszkamy ~50km od ZG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, rzeczywiście sprawdziłem. Jest funkcja wymiany wycieraczek jak kolega opisał wyżej. Wielkie dzięki. Jednak forum ma wielką moc...

 

Pozdrawiam i temat uważam za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...