Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klamka wewnętrzna - przód, pasażer nie działa


tfp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa klamaka wewnętrzna od strony pasażera, z przodu. Czy trzeba ja wymiwenić, jak twierdzi jeden mechanik, czy wystarczy coś w środku wyregulować, ustawić, jak twierdzi inny mechanik. Jeśli trzeba wymienić, to może polecacie kogoś do zakupu takiej klamki? A może to podobna przyczyna, jak w nie rozwiązanym temacie już poruszanym na tym forum przez forumowicza jawala?

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/94746-klamka-drzwi-nie-dzia%C5%82a-nie-mozna-otworzy%C4%87-od-%C5%9Brodka/?hl=klamka


W temacie można wyczytać, że pasażer nie działa :) Miało być od strony pasażera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzic linke idącą od zamka do klamki. Moze byc tak, ze linka tylko wypadła z zaczepu , ale z tego co sie orientuje, to najcześciej pęka plastikowy zaczep, do ktorego mocowana jest koncówka linki. Klamka przykręcona jest do drzwi na jedna śrube i dosc latwo sie demontuje. Ja zdejmowalem caly boczek, bo musialem dostac sie do zamka, ale nie wiem, czy nie wystarczy podwazyc plastikowa obudowe wokół klamki? Wczesniej musisz podwazyc osłonę uchwytu w drzwiach, pod ktorym znajdują sie dwie sruby mocujące uchwyt , sruby najlepiej odkręcić kluczem nasadowym chyba 10 , wkętakiem jakos nie idzie :-) jezeli zdejmujesz boczek to wystarczy mocno szarpnąć od dołu i zaczepy puszczą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać, że to plastikowy zaczep :( Jeśli tak, to można to dokupić, aby nie kupować całej klamki, czy raczej zostaje zakup kompletu? :( Jak można dokupić, to pod jaką nazwą tego szukać w necie, lub ogólnie, i gdzie najlepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dzwonic, do któregos z aso i sie zapytac o cene lub szukac na portalu aukcyjnym wpisując np. qashqai klamka wewnętrzna prawy przód. Nie wiem czy tylna prawa jest taka sama , ale odejrzewam, za tak. Ostatnio widziałem aukcje, gzie ktos sprzedawal zamek razem z klamką i w komplecie było duzo taniej niz sama klamka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...