Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mojej teściowej zagięcie musiałoby być aż na wysokość klamki. :D

W sumie jakaś zjeżdżalnia wprost z fotela by się przydała (i wciągarka w drugą stronę). :P

No i bym zapomniał - hamulec na drzwiach rodem z klatki schodowej, zapobiegający pierdyknięciu drzwiami.

Choć muszę przyznać, że wypracowałem już pewien nawyk. Gdy teściowa zamyka drzwi, to ja szybko otwieram moje okno. W przeciwnym wypadku zmiana ciśnienia przy pierdyknięciu przez nią drzwiami mogłaby urwać mi głowę. :D

Zmiana ciśnienia wytwarza nacisk na bębenki,a tym samym na czachę,a że ta jest nierozciągliwa,to ciśnie w dół no i ....po chwili trzeba otwierać okno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka "klików przed" był wątek dotyczący siatki/maskownicy chłodnicy. Pytanie: czy ktoś coś takiego zamontował? Jak się to prezentuje? Może zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wydechu Jacku daję i bez zmiany ciśnień. Trzaskanie drzwiami mi do tego nie jest potrzebne, a raczej garnek bigosu z drewnianą kopyścią. :D Czasem posiłkuję się też fasolą, a i od cebuli nie stronię. :P

Nie przeczę - lubię sobie przygazować. :whistle:  Za to gdy będę sprzedawał QQ, to z satysfakcją stwierdzę, że chociaż raz nie kupiłem samochodu z wypierdzianym fotelem. Tylko sam go wypierdziałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka "klików przed" był wątek dotyczący siatki/maskownicy chłodnicy. Pytanie: czy ktoś coś takiego zamontował? Jak się to prezentuje? Może zdjęcia.

Piotrze, w linku który Ci podam jest zdjęcie takiej zabudowanej osłony:http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/95594-j11-os%C5%82ona-ch%C5%82odnic/?view=findpost&p=993491&hl=%2Bos%C5%82ona+%2Bch%C5%82odnicy

Strona 3 przedostatni post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka "klików przed" był wątek dotyczący siatki/maskownicy chłodnicy. Pytanie: czy ktoś coś takiego zamontował? Jak się to prezentuje? Może zdjęcia.

Piotrze, ja zakładałem, masz tutaj

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/95594-j11-os%C5%82ona-ch%C5%82odnic/page-5?hl=+os%C5%82ona%20+ch%C5%82odnicy

post 95

czy montowaliście w QQ może jakieś nakładki na progi, folie ochronne... lub podobne z tyłu? Możecie cos polecić?

Mam dwóch małych chłopaków, którzy wysiadając z auta skaczą po progach...aż nie mogę na to patrzeć.

 

dzięki, będe wdzięczna

Marchewka, to co ja sam wymyśliłem jest w tym temacie na stronie 30 - post 592 i stronie 35 - post 699

Szału nie ma ale jak na pierwsze doświadczenia z folią ujdzie i narazie spełnia swoją rolę.

Edytowane przez myszorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze coraz więcej mokrych dni czas zakupić dywaniki gumowe na zimę do QQłki możecie coś polecić kiedyś chyba na forum ktoś pisał o REZAW-PLAS tach. 
Chodzi mi aby pasowały bez docinania i nie śmierdziały tanią chińską gumą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podpisuję się po tym, co kolega wyżej napisał. Wczoraj zamontowałem sobie takie dywaniki. Są naprawdę dobrze dopasowane, więc polecam.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem dywaniki na poniższych aukcjach. Gumowe po jednym dniu "wietrzenia" straciły przykry zapach, stopery i kształt pasują idealnie . O welurowe się obawiałem że za tą cenę może to być lipa, ale okazało się że obawa była na wyrost. Też są dobrze wycięte. Stopery są ok, nie wiem tylko z jakiego powodu są one na obu dywanikach na przód (kierowcy i pasażera). Mój QQ stopery ma tylko po stronie kierowcy.

 

http://allegro.pl/dywaniki-gumowe-nissan-qashqai-ii-klipy-cikcar-i5796872368.html

 

http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-nissan-qashqai-ii-2013-czarne-i5702796110.html

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze coraz więcej mokrych dni czas zakupić dywaniki gumowe na zimę do QQłki możecie coś polecić kiedyś chyba na forum ktoś pisał o REZAW-PLAS tach.

Chodzi mi aby pasowały bez docinania i nie śmierdziały tanią chińską gumą.

Też polecam Rezaw-plast, wzialem zestaw razem z mata do bagażnika

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w zalewie przy elektrowni tylko piranie są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie u mnie w stolycy we Wiśle to często wędkarze właśnie łowią Piranie  :D

Żebym wiedział gdzie pływa całe stado to zabrał bym tam teściową na śpacer bulwarem wiślanym  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś z "tatuśkiem" w końcu się zaprzyjaźnił a "mamusia" popadła w niełaski ? ;)

Idą Święta więc kup im coś fajnego na pojednanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już w tematyce oryginalności chyba wymienię oryginalne żarówki na jakieś mniej żółte - bardziej kolorystycznie pasujące do LEDów co polecacie po za HIDami:)
i czy wymiana jest skomplikowana bo jeszcze nie zaglądałem jakoś w te rejony pod maską a miałem kiedyś fiata Stilo i tam wymiana z lewej strony była niczym ......................nigdy tyle przez godzinę przekleństw nie wypowiedziałem na raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam wierz mi jak byś zobaczył jak u nich wyglądają święta to byś wyskoczył przez zamknięte okno po 20min biesiadowania  :D

 

Klimek -Osram Night Breaker Ulmited lub Philips White Vision 

Edytowane przez Edek01
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do samej wymiany można na trzeźwo bez znieczulenia - i nie trzeba do spowiedzi od razu?


i które z tych bardziej ala - LED owym świecą chyba te Philipsy co?

Edytowane przez klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ledy 6000k W5W obok mijania i White Vision barwą idealnie się zgrywają ale Osram Night Breaker też w soczewce biedzie bielej wyglądał :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam ledy 6000k W5W obok mijania i White Vision barwą idealnie się zgrywają ale Osram Night Breaker też w soczewce biedzie bielej wyglądał :)  

że tak zapytam bo nie bardzo zrozumiałem ile masz tych żarówek w tym kloszu

Edytowane przez klimekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimekpl  ja mam osram night breaker unlimited i jestem zadowolony światło białe. Wymiana też nie jest skomplikowana dasz radę  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak zapytam bo nie bardzo zrozumiałem ile masz tych żarówek w tym kloszu

3 żarówki H4 ,W5W ,PY21W  :D

Suszara ciekaw jestem która z tych dwóch żarówek  daje bielsze światło Philips czy Osram ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek w oddzielnych komorach przedniego reflektora są dwie. H4 i w5w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...