Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Connect-problem z odbieraniem telefonu


Arky69

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odbieraniem połączenia telefonicznego przez bluetooth. Naciskam zieloną słuchawkę-nic, słuchawkę na kierownicy- tez nic- zaraz po tym zawiesza się cały Nissan Connect- muszę wyłączyć stacyjkę i działa. Nieraz zadziała, ale to tylko nieraz. Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak najbardziej nadający się do "Zawieszajacy się NC II"

Niestety,ta przypadłość mnie też dopadała,ale po ostatniej aktualizacji na razie spokój.Zgłoś to w serwisie,nie ty jeden masz taki problem więc powinni byc na to przygotowani.

Możesz jeszcze całkowicie wykasować telefon z NC i wczytać go ponownie,może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Arky ma I-Way'a, a nie J11 z NC2.0. Miałem to samo - aktualizacja Androida pomogła o dziwo. 

A co do NC 2.0 - jeszcze nigdy mi się nie zawiesił, a dzwonię z auta po 10-20 razy dziennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje zainstalować ponownie telefon, zobaczę co będzie :showoff:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w starym dziadku to samo. Czyli Problem ciągnie się od lat. Przez pierwsze kilka dni po podłączeniu było OK choć do dziś nie mogę książki telefonicznej wczytać, ale to było tylko kilka dni potem już telefony odbierał, sekundy leciały ale nic nie było słychać ani w jedną ani w drugą stronę. Jak ja dzwonie to wszystko jest ok. Przyzwyczaiłem się już, poprostu jak ktoś dzwoni odrzucam i odrazu daje dodzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie w QQ z 2010 FL też pojawia się problem z odbieraniem połączeń telefonicznych ale tylko w sytuacjach kiedy słucham muzyki w aucie na głosnikach poprzez Bluetootha.

W innych przypadkach problem nie występuję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...