Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamienniki końcówek wtryskiwaczy Terrano1


Deorex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam Terrano I  z 1992 2,7 TD i okazało się, że wszystkie wtryski leją - czyszczenie nie pomogło. W serwisie gdzie dałem auto powiedzieli mi że obecne wtryski mają numer 276NP-DN0PDN114. CZy znacie jakieś zamienniki? W innych tematach widziałem, że są zamienniki z BOSHA nawet za 30 zł ale to dotyczyło Terrano II a ja potrzebuje do I. Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem denso komplet za jakieś 200 coś z dotawą dodomu był :P

 

na przyszłośc uzupełnij samochód w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie to jak chmura dymu za tobą zostaje to morze być znakiem tego że wtryski leją , u mnie przy zimnym silniku to biało było na parkingu  po regeneracji z rury prawie nic nie kopci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... silnik, paliwo

przecież napisałem 2,7 TD :)

 

wizualnie to jak chmura dymu za tobą zostaje to morze być znakiem tego że wtryski leją , u mnie przy zimnym silniku to biało było na parkingu  po regeneracji z rury prawie nic nie kopci.

jak biała chmura to raczej Ci olej bierze. Przy lejących wtryskach jest czarna chmura.

 

znajdziesz na alledrogo

 

Wpadłem na to ale czy mógłbyś jakiś numer tego podać? Nie moge tego znaleźć Namierzyłem jakieś takie:

http://allegro.pl/koncowka-wtrysku-dn0pdn113-wtrysk-wtryskiwacz-i4315322758.html lub takie http://allegro.pl/rozpylacz-koncowka-wtrysku-dnopdn113-dn0pdn113-i4349148433.html, ale nie wiem ile to warte? Jest sens to kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że nie spasują do rocznika '92 i starszych. Pozostają Bosche albo zexel z takich przyzwoitszych.


Dowiedziałem się, że nie spasują do rocznika '92 i starszych. Pozostają Bosche albo zexel z takich przyzwoitszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...