Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z By daniel.tymek


daniel.tymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan 350z wersja EU z Niemiec

Rok produkcji: 2006 (jeszcze przed lift)
SILNIK: V6 3,5 l VQ35DE

Kolor: Le Mans Sunset

Z wyposażenia jak to w EU sterowanie radiem z kierownicy, tempomat,xenon, podgrzewane siedzenia, nagłośnienie BOSE, pomarańczowa skórzana tapicerka,hamulce Brembo,ESP, manualna skrzynia biegów

Miejsce standardowego radia zajął wyświetlacz 2 din z nawigacją.

 

Nissana mam od stycznia 2014.

 

Zrobiłem:

-pakiet startowy oleje,filtry

-opony letnie bo kupiłem na zimówkach(co prawda używki ,ale jeszcze możliwe)

-uzupełniłem braki jak chociażby lampa tylna(była lekko pęknięta ale gryzło mnie w oczy:P )

-wywaliłem stare dywaniki bo były już szmaty i kupiłem nowe

-renowacja skór polegająca na ponownym farbowaniu

-podświetlanie LED tablic rej.

 

W planach:

-pomalowanie konsoli na czarne black piano wraz z rączkami w drzwiach żeby to się jakoś komponowało( do tego wymodelowanie z żywicy otworu 2 din pod nie standardowe radio żeby nie było szpar)-w trakcie

-odnowa felg ,a raczej ich pomalowanie.Myślałem też o zmianie ,ale OEM sa lekkie i dobrze wykonane , nowe felgi o podobnych parametrach jeśli chodzi o wagę i trwałość trochę kosztują dlatego najpierw chyba pomaluje swoje.Pierwsza opcja to polerowany rant z grafitowymi/antracytowymi ramionami. Druga opcja to całość w taki jaśniutki pomarańcz/solar orange jednak się trochę boje że wyjdzie kicz. W grę też wchodzi jakiś silver lub bronze. Bardzo proszę o rady.

124ijy8.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej fotek wpadnie po woskowaniu ,jutro prawdopodobnie wstawie foto wymodelowanej konsoli pod wyświetlacz 2din bo zostało już mi tylko złożenie tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne koła fakt że leciutkie no ale wąskie i mało męskie...

10405808_647365895340094_1269157866_n.jp

 

Ps. Pod maską siedzi REV UP czy jeszcze DE ??

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne koła fakt że leciutkie no ale wąskie i mało męskie...

10405808_647365895340094_1269157866_n.jp

 

Ps. Pod maską siedzi REV UP czy jeszcze DE ??

 

 

Co to za felga na tym foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No więc tak miałem wstawić zdjęcia pomalowanej centralnej konsoli ,ale postanowiłem poczekać aż zajmę się felgami i wstawię wszystko za jednym zamachem.

Na początek pochwale się w temacie skórami ,które po renowacji wyglądają gładziutko:

166zu4k.jpg

212s67n.jpg

 

 

Konsola centralna wraz z panelami od sterowania szybami w drzwiach została pomalowana w czarny połysk a sama konsola została wymodelowana idealnie pod wymiary radia z nawigacją więc niepotrzebne mi są żadne rameczki:

2z7fqjp.jpg

rtdutf.jpg

 

I najnowsze skończone tydzień temu felgi. Postanowiłem zostać przy OEM Rays'ach ze względu na ich lekką wagę. Po co zwiększać masę nie resorowaną ,a felga w podobnej klasie co nasze Rays'y kosztuje nie małe pieniądze.Efekt:

t9ia1y.jpg

vpafjn.jpg

 

A przy okazji zdjęcie tyłu z przyciemnianą szybą (i tu pytanie jak widzicie dach oklejony folią w czarny połysk żeby tworzyła jedną całość z tą przyciemnioną szybą?)

zistp5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi ładnie wyszły, dachu bym nie ruszał , choć niewiele ryzykujesz - jak będzie źle to zerwiesz folie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze fajniej by było jak by profil opon był niższy. Bo tu jest jak przewidział producent 245/45 i 225/45. Wsadził bym niższy profil ,ale nie wiem jak by to sie miało chociażby do kontroli trakcji czy by nie wariowała. No i niższy profil to duża różnica w średnicy koła więc wielka różnica między prędkościomierzem a prędkością rzeczywistą. Ostatecznie nabłyszczę i zakonserwuje opony może wtedy efekt będzie jeszcze lepszy. Samo malowanie w rzeczywistości wygląda super. Felgi zrobiły się jakieś takie bardziej rasowe. W srebrnym kolorze one nie miały takiego uroku. Natomiast w tym malowaniu ten wzór wygląda zupełnie inaczej. No i na pewno satysfakcja ogromna bo malowałem sam. Najgorsza robota to przygotowac do malowania. Mnóstwo tarcia bo na felgach było widać purchle(aluminium sie utleniało miejscami) do tego ranty poobcierane od krawężników przez poprzedniego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...