Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai - jaki kolor wybrać


ProceSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam mały dylemat i potrzebuje kolegów pomocy ... ;)

Nie mogę sie zdecydować który kolor wybrać Czarny czy Nightshade ???!!!

 

Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam biała perła. 

Przed zakupem też miałem dylemat  jak kolor wybrać ale po oględzinach zdecydowałem się na białego.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu kierowców tyle wskazówek - tą decyzję niestety :) musimy podjąć sami. Też miałem ogromny dylemat biały czy biała perła - na szczęście stały obok siebie w salonie i wybór padł na zwykły biały. Ale to kwestia bardzo indywidualna. Mimo, że byłem zawsze zdecydowany na czarny to w tym przypadku chyba najmniej mi się podoba z całej palety. A więc powodzenia w wyborze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym kolorem jest night shade, gdyż zmienia się jak kameleon w zależności od pogody od czerni do śliwki (dwa w jednym ?)

Ale jak nie możesz się zdecydować to może i biały to "pogodzić" bo jest mniej "brudzący" i nie będziesz ciągle jeździł na myjkę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup biały i oklej folią na n.p. Black Matant ;-)

Jak Ci sie znudzi, odkleisz folie- a sąsiad pomyśli z zazdroścą że znowu zmieniłeś bryke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdza,m słowa Nowego.Cień Nocy jest intrygującym kolorem,niewiele różni się od czarnego ale jednak.W słońcu pięknie opalizuje ciemną śliwką natomiast w cieniu i w dni pochmurne jest czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro istnieje taki "bajer" jak kolor / lakier Night Shade , to też jestem za :)

Dwa w jednym.... i sąsiady będą mówić : "patrz, ten ma chyba dwa auta.... w deszcz jeździ czarnym , a jak ładna pogoda - to jakimś śliwkowym" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProceSS - miałem identyczny dylemat. Między tymi dwoma kolorami własnie. Wybrałem czarny. O gustach się nie dyskutuje. Bierz, co ci serce podpowiada. Ja jestem bardzo zadowolony z wyboru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
 

Ja odradzam, te kolory(czrny/sliwka) ze względów praktycznych(rysy, zabrudzenia), choć wizualnie są ok, natomiast teraz trend widzę że idzie w brązy/beże, ja wybrałbym kamelon brąz/oliwka.

Edytowane przez fan_japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedzi  :wave:

 

Zawsze mialem czarne samochody (teraz tez jest czarny JUKE), podoba mi sie ten Night Shadow ale "dusza" :devil: sklaniam sie ku CZARNEMU ... te dylematy

 

dzieki jeszcze raz ... jade zamowic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor jest zawsze sprawą indywidualną, ale...wg mnie Nissan ma bardzo ograniczona gamę kolorów..przydałoby sie jeszcze kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Witaj w klubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

W klubie jestem od jakiegoś czasu tyle ze na innym podwórku ;)

 

Patrzyłem na Śliwke i na Czarny i gdy nie ma słońca wyglądają prawie tak samo ale jak słońce wyjdzie uuuuuuu zaczyna sie mienic, plus czarne były ostatnie dwa wiec czas na mała zmianę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się , że pomogliśmy Ci w podjęciu decyzji .

Będziesz zadowolony oby i "druga połowa" też ! ;)

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru! :)

 

Ja przerabiałem już kolor GAB w poprzednim Qashqai-u teraz jest Z11.

Kwestia gustu oczywiście, mi w nowym QQ podobają sie najbardziej dwa kolory - czarna i biała perła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak początkowo miałem zaklepaną białą perłę i ostatecznie zmieniłem na cień nocy :).

Będziesz zadowolony, szczególnie po wypucowaniu Kaśki, kolorek jest fajny bo w zależności od światła inaczej wygląda, niestety szybciutko łapie brudek :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak początkowo miałem zaklepaną białą perłę i ostatecznie zmieniłem na cień nocy :).

Będziesz zadowolony, szczególnie po wypucowaniu Kaśki, kolorek jest fajny bo w zależności od światła inaczej wygląda, niestety szybciutko łapie brudek :(.

no brudzi sie strasznie i nie wiem jak w innych kolorach ale u mnie strasznie widać mikro rysy na lakierze ale w słońcu umyte auto wyglada super, niepowtarzalne;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro istnieje taki "bajer" jak kolor / lakier Night Shade , to też jestem za :)

Dwa w jednym.... i sąsiady będą mówić : "patrz, ten ma chyba dwa auta.... w deszcz jeździ czarnym , a jak ładna pogoda - to jakimś śliwkowym" ;)

Kolor ten to tak jak Twój awatar  ... ?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie to też zależy od wersji wyposażenia gdyż :

Acenta to albo czarna albo biała perła

Tekna to albo czarna albo grafitowa albo biała perła ale wg mnie interesująco może wyglądać czerwony bazowy w
Teknie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyller   to  mi się podoba .... w kobietach !

Samochody zmieniamy często , pewnie dlatego bo one nie są "zmienne" ... ? 

A srebrny kolor też dostojny ale mnie już się opatrzył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...