Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatyczne składanie lusterek.


Makrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety,jesteśmy biedniejsi o ten element oprogramowania :thumbsdown:

u mnie też nie ma tego modułu. Pozostaje jedynie zakup i montaż w serwisie przy okazji jak się pojedzie na pierwszy przegląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a od produkcji wrzesień 2014 automatycznie skłądane lusterka w wersji Tekna będą w std. wyposażenia ( czyli coś co Nissan wycenił na 250 żł ) a powinno być jako std. od wersji Acenta

Zamawiajac Tekne pytalem sie sprzedawcy czy auto ma skladane lusterka.

Odpowiedz. Nie. Nalezy wcisnac przycisk zeby je zlozyc.

A zamawialem 4 tyg temu ....

Bartosz, fajnie bylo by gdybys to Ty mial racje bo juz myslalem o dokupienie tego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  nie jest to sprawa wgrania odpowiedniego softu? Przykład znowu moja poczciwa Asterka - za pomoca programatora OP-com jestem w stanie duzo rzeczy w samochodzie sam aktywować np omputer pokładowy (którego nie było), światła dzienne po przekręceniu klucza, automatyczne domykanie i otwieranie szyb z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@romeosoul może masz rację. W serwisie w Poznaniu pytałem o składanie lusterek automatycznie a nie przełącznikiem (wprawdzie w Note) i powiedzieli mi, że zrobią to za 400 zł i że wystarczy zmiana w sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W J10 wymagany jest montaż dodatkowego modułu. Co więcej oryginalny moduł wymaga rzeczywiście instalacji a nie tylko "wpięcia" w odpowiednie miejsce. Działa to też dosyć ciekawie, bo np. jeśli po wyjęciu klucza ze stacyjki minie kilka minut nim zamknę auto to lusterka się już nie składają... Swego czasu analizowałem działanie modułu komfortu w J10 (BCM) i on za lusterka nie odpowiada. A jak nie on to kto  :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...