Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oględziny Primery w Łodzi


bartekzuczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam prośbę do forumowiczów z Łodzi. Czy byłby ktoś tak uprzejmy i mógłby obejrzeć samochodzik z tego ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/nissan-primera-p11lift-2-0-benzyna-2001rok-bogata-wersja-CID5-ID77f5F.html#0f7e63cec5
Mam do Łodzi trochę daleko i zanim pojadę chciałbym aby ktoś przede mną go obejrzał i powiedział czy w ogóle warto zawracać sobie głowę tym samochodem. Cena tego auta jest bardzo niska więc mnie to zastanawia czy z nią wszystko ok. Oczywiście odwdzięczę się:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z treści zamieszczonego ogłoszenia wynika,że auto ma xenony. Na zdjęciach nie widac spryskiwaczy, a fabrycznie powinny być na 100 procent,więc chyba są zwykłe soczewki H7. Auto nie posiada plastikowych nakładek - osłon na progach, w kolorze nadwozia co chyba w ostatnim roku produkcji P-11.144 było normą. Brak alufelg nie sugeruje bogatej wersji wyposażenia. Przy skórze byłyby napewno w oryginalnym wyposażeniu. Ja sprowadziłem taka wersję z Belgii i były . Chyba coś właściciel pokombinował. Kołpaki tez takie przypadkowe z prawej strony. Proponuję wrzucić w google podany numer telefonu sprzedającego i zobaczyć czy nie wyjdzie przy innych ogłoszeniach , jeżeli tak to handlarz.

Pozdrawiam - Sylvester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam prośbę do forumowiczów z Łodzi. Czy byłby ktoś tak uprzejmy i mógłby obejrzeć samochodzik z tego ogłoszenia: http://olx.pl/oferta/nissan-primera-p11lift-2-0-benzyna-2001rok-bogata-wersja-CID5-ID77f5F.html#0f7e63cec5

Mam do Łodzi trochę daleko i zanim pojadę chciałbym aby ktoś przede mną go obejrzał i powiedział czy w ogóle warto zawracać sobie głowę tym samochodem. Cena tego auta jest bardzo niska więc mnie to zastanawia czy z nią wszystko ok. Oczywiście odwdzięczę się :)

 

Pozdrawiam

 

Daj sobie z nim spokuj.

On skupuje wraki lub takie, którzy inni nie mogą sprzedać.

Z resztą tak jak napisał kolega wyżej - jak wpiszesz w google nr. tel. to wyjdzie Ci że to AutoSkup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście gość to handlarz. Nie chce mi się wierzyć, ze samochód z takim wyposażeniem i i dość niskim przebiegiem jest za takie śmieszne pieniądze. Odpuszczam sobie to auto. Dziękuję za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jak masz checi możesz jechać ze mną do Holandii ;) Mam znajomego który jest eksporterem aut i ma zarówno P11 jak i P12 w dobrych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bym chciał coś z zagranicy ale brak czasu aby z kimś pojechać. Na razie będę szukał w Polsce. Ale dzięki za propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z treści zamieszczonego ogłoszenia wynika,że auto ma xenony. Na zdjęciach nie widac spryskiwaczy, a fabrycznie powinny być na 100 procent,więc chyba są zwykłe soczewki H7. Auto nie posiada plastikowych nakładek - osłon na progach, w kolorze nadwozia co chyba w ostatnim roku produkcji P-11.144 było normą. Brak alufelg nie sugeruje bogatej wersji wyposażenia. Przy skórze byłyby napewno w oryginalnym wyposażeniu. Ja sprowadziłem taka wersję z Belgii i były . Chyba coś właściciel pokombinował. Kołpaki tez takie przypadkowe z prawej strony. Proponuję wrzucić w google podany numer telefonu sprzedającego i zobaczyć czy nie wyjdzie przy innych ogłoszeniach , jeżeli tak to handlarz.

Pozdrawiam - Sylvester.

 

Rzeczywiście gość to handlarz. Nie chce mi się wierzyć, ze samochód z takim wyposażeniem i i dość niskim przebiegiem jest za takie śmieszne pieniądze. Odpuszczam sobie to auto. Dziękuję za pomoc:)

 

Jakoś po naszych wczorajszych wpisach, to dzisiaj godz.8:15 nie widzę już tej oferty.

Czyżby handlarz również czytał to forum? A może u mnie nie chce ta oferta wyskoczyć.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem. Trochę dużo w nim do zrobienia. Poza tym szukam auta bez gazu. Instalację chcę sobie założyć po zakupie... Ale ogólnie fajny samochodzik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo do zrobienia w niej? no nie wiem, osobiście widziałem gorsze w wyższej cenie, a i zachwalane przez sprzedawcę były także jak tu jest tak jak w opisie to wg mnie ciekawa oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zrobienia pierdoły ale czasochłonne . Ekonomiczne?! HAHA 12,25L/ 100km w trasie to wspołczuje co w miescie sie dzieje.... Albo gaz to wyregulowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...