Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Dodatkowe funkcje samochodu do aktywacji


bartekzuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam primerę z 2001 r 1.8, czy jest możliwość aktywowania jakichś dodatkowych funkcji w samochodzie? Mój szwagier w swoim focusie ma aktywowane jakieś dodatkowe funkcje, które włączył mu jakiś fachowiec. Słyszałem, że w nysach jest funkcja "doświetlania drogi do domu" czy coś takiego lub domykanie szyb. Czy są jakieś takie możliwości w naszych samochodach? W poprzedniej primerze miałem regulator oświetlenia zegarów lecz w obecnej nie mam tego, czy jest możliwość dokupienia sobie takiego przełącznika i wpięcie go w kostkę? Czy może jak nie mam tego regulatora to nie będzie też odpowiedniej kostki do podłączenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak nie masz temperatury zewnętrznej (koło zegarka) to można to aktywować. O innych bajerach nie słyszałem... Domykania szyb nie było fabrycznie, pewnie można założyć dodatkowy alarm z taką funkcją.

Co do regulacji natężenia zegarów to zawsze mi się wydawało że jest to standard. Jeśli tego nie masz to pewnie tylko kwestia przełącznika, przy tak standardowych elementach wyposażenia muszą być wyprowadzone kostki - nie opłacało by się robić różnych wersji wiązek. Ale żeby nie było - nie wiem tego na 100% więc lepiej sprawdź czy jest kostka zanim kupisz przełącznik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperaturę mam, sprawdzę czy mam taką kostkę wyprowadzoną. Jak będę coś wiedział to napiszę:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale to zależy bo ja mam wersję P11 GX i nie było kostki do regulacji podświetlania zegarów.. i całą wiązkę przekładałem pod deską żeby to było, najłatwiej zdjąć ten plastik wokół zegarów i sprawdzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

manetka bez przycisku. raczej szkoda czasu na zabawe z wymianą zegarów bo fura i tak już dogorywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...