Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zakup Pathfindera - sprawdzenie nr VIN


Ostek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

Mam pytanie, czy ktoś na forum ma możliwość prześwietlenia samochodu po nr VIN.

Znalazłem ciekawy model, ale jest oddalony ode mnie o ok 300km, i nie zabardzo wiem jak sie domzakupu zabrać.

Dzięki za wszelkiego typu porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale bardziej mi chodzi o sprawdzenie w serwisie nissana, aby poznać historię, oczywiście jeśli był serwisowany... Ale to już inna kwestia.

 

Mimo to thx za linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to NISSAN nie ma "centralnej bazy" samochodów tak jak np. audi czy vw. Możesz sprawdzić w danym serwisie co było robione z autem, ale chyba nie mają danych z innych ale mogę się mylić.

A tak w ogóle to 300 km to nic do przejechania, ja po swojego jechałem ponad 500 i to w śnieżyce i przy -28 st. Tak że jak się pospieszysz to oblecisz jeszcze przed mrozami tam i z powrotem :thumbsup: i nie zapomnij sprawdzić auta w serwisie na miejscu, powodzenia. :nissan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan faktycznie nie ma centralnej bazy danych, ale pewne informacje mozna uzyskać po sprawdzeniu tzw. akcji serwisowych zlecanych przez Nissana. Mój był przytargany ze Szwajcarii a sprawdzany w serwisie w Krakowie i kiedy wprowadzono numer VIN wyswietliło akcje serwisowe przeprowadzone poza granicami Polski, są tam też podane przebiegi przy jakim były robione. Zawsze to jakieś info. Jak masz numer VIN to podejdź u siebie do jakiegoś serwisu Nissana, przybajeruj trochę aby go sprawdzić, mi na początku gadali że tylko podadzą właścicielowi ale podzwoniłem do kilku innych serwisów w Polsce i w końcu w jednym sprawdzili  (nie pamiętam w którym) mi i podali przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...