Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

... ja to jestem wzrokowcem więc jedynie optycznie na podstawie zdjęć mógłbym ewentualnie odpowiedzieć . To co - zachęcamy do konsultacji ...? :D

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale pewne walory estetyczne też muszą być , "ucho" to takie 75C  większe zbędne , kręgosłup nadwyręża i w ogóle mało poręczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!!!! Mój QQ jest już u dealera, przechodzi przegląd przed wydaniem, montują mu alarm. Jutro dokumenty do ręki i mogę rejestrować autko. Instrukcja przeczytana 2 razy (przy zawieraniu umowy jakieś 2 miesiące temu nieopatrznie mi ją wydali)  :jump:  :jump:  :jump:  :jump:  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mój metaliczna czerwień naj też już jest u dilera. dzisiaj podpisanie umowy leasingowej, wpłata 45% wpisowego a w piątek odbiór samochodu.

A mnie nie wydali wcześniej instrukcji obsługi do QQ no ale byłem u dilera w Krakowie u którego nie kupuję samochodu bo odbiór w Chorzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mój metaliczna czerwień naj też już jest u dilera. dzisiaj podpisanie umowy leasingowej, wpłata 45% wpisowego a w piątek odbiór samochodu.

A mnie nie wydali wcześniej instrukcji obsługi do QQ no ale byłem u dilera w Krakowie u którego nie kupuję samochodu bo odbiór w Chorzowie.

 

Niech bedzie to piekny dzien :), sprawdz stan lakieru, czesto nowe auta sa juz porysowane np. na progach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalf, napisz, jak sprawia się ten silnik i jakąś relację z odbioru pojazdu od dealera byśmy poczytali  :shifty:. Ja na tę samą wersję z tym silnikiem w sumie poczekam 3 m-ce. Też tyle czekałeś?


:)

Edytowane przez seb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zamówiłem 24 lipca z terminem odbioru na 20 października. Na początku mówili żeby się przygotować do odbioru pod koniec września a potem już się nie odzywali. Papierów do rejestracji dzisiaj nie dostałem - podobno Urząd Celny ma problemy z potwierdzaniem opłaty akcyzy jak przeszli na nowe oprogramowanie. Szykują na jutro. Mam nadzieję, że do końca tygodnia uda mi się odebrać mojego QQ.

Pewnie, że napiszę relację z odbioru ale opinię o silniku napiszę za jakiś czas - jak go trochę poznam. :)


Niestety mój dealer w Opolu olał mnie całkowicie. Moje autko trafiło do Opola 8 dni temu a do dzisiaj nie byli w stanie przygotować papierów tłumacząc się brakiem potwierdzenia akcyzy przez Urząd Celny. Papiery są w stanie przygotować na jutro i też nie wiadomo czy to pewne, co nie daje mi gwarancji na rejestrację auta w piątek przed weekendem a przede wszystkim zawarcia umowy OC. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam w delegację (przekładana z powodu zwodzenia mnie przez dealera od tygodnia), zatem odbiór autka dopiero po 26 października.....  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dealer zadzwonił, że autko już jest w salonie :dribble: Dość szybko, bo pierwotnie miał być 2 listopada, potem skróciło się do 18-24 października, a teraz już jest :)

Jutro podpisuję umowę z leasingiem. Mam nadzieję, że w miarę sprawnie pójdą wszystkie procedury, rejestracja itd. i już za tydzień/dwa będę jeździł nowiutkim QQ :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin odbioru auta ok.trzy miesiące jest dla mnie niezrozumiały.Ja kupując auto wpadłem przypadkiem do Nissana, patrzę stoi ładny czarny Note,cena mi pasuje,dwa dni kompletuję gotówkę i walę po auto.A terminy to mi się kojarzą z czasem gdy kupowałem Fiata 126p,30-lat temu.

Swoją drogą dzwoniłem dzisiaj do salonu Mitsubishi we Wrocławiu,gdzie jest kilka ASX do natychmiastowego odbioru,i bez urazy,auto moim zdaniem dużo lepsze i pewnie tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja urazy żywił nie będę, a i QQ skrytykować potrafię. Czasem nawet w nadmiarze.

Ale pisanie o schodzącym powoli z rynku Mitsubishi ASX jako lepszym od QQ jest chyba jedynie prowokacją z Twojej strony szanowny Porterze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie kupisz już nowego auta bez czujników. Wymóg UE.

 

ASX rzeczywiście jest tańszy od QQ, ale w tej chwili to chyba jego jedyny atut. No jeszcze niezawodnością może się szczycić, lepszą chyba od QQ (za to serwisy Nissana są tańsze :P).

Jednak jedyny dostępny, benzynowy silnik 1.6 jest za słaby do tego auta, a wnętrze ASX też już nieco trąci myszką. :D

W przyszłym roku najprawdopodobniej wyjdzie jego następca i jeśli przypominał będzie wizualizacje obecnie dostępne w necie, to bez dwóch zdań podbije rynek.

Do tego czasu wybieram QQ - mimo jego ułomności.

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porter,ASX schodzący jak to określiłeś,odrzucił mnie momentalnie.Zero jakiegoś polotu ,wykończenie lepiej nie dyskutować,plastiki słabe i wyposażenie słabsze za wyższą od Qashqai'a cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że prowaokacja ruszyła.

ASX-em nie jechałem osobiście,narazie nie myślę o zmianie auta.

Ale priorytetem w przyszłości będzie dobry wolnossący silnik benzynowy i skrzynia 6-biegowa.

Wychodzi na Mazdę. A co do ASX,zewnętrznie sprawia wrażenie bardziej godnego zaufania od QQ.

Ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...