Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh.... a mogłeś mieć taką fajną benzynkę... :P Nie śmierdzi, nie trzęsie się, nie ma DPF'a, szybko się nagrzewa i jest bardzo mocna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEKNA 1,6 dci z oknem panoramicznym i podgrzewaną przednią szybę. Taka konfiguracja z silnikiem 1,6 dig-t były dostępne, ale zachciało mi się diesla, to muszę sobie poczekać.

 

dziwne bo z tego co wiem to takie wersję są u dealerów od reki :( czyli z 2,5 m-ca wcześniej :) no chyba ,że w kolorze czerwonym to raczej ciężko by było znaleźć :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat jeżdżę dieslem i trochę z sentymentu zamówiłem ten silnik. No i poprawiłem statystykę "ropniaków", he he.

 

 

dziwne bo z tego co wiem to takie wersję są u dealerów od reki :( czyli z 2,5 m-ca wcześniej :) no chyba ,że w kolorze czerwonym to raczej ciężko by było znaleźć :) :) :)

Szary (kad). Od ok. miesiąca byłem "w temacie " , kilkanaście telefonów po dealerach po Polsce i wszędzie podawali taki sam termin odbioru. Spoko, doczekam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziwne bo z tego co wiem to takie wersję są u dealerów od reki :( czyli z 2,5 m-ca wcześniej :) no chyba ,że w kolorze czerwonym to raczej ciężko by było znaleźć :) :) :)

 

 Niestety zachciało mi się czerwonego i to klasyczny,chyba k10 o ile dobrze pamiętam kod lakieru. Ponieważ dużo czytałem na temat "super" trwałości lakieru to szykuję się na powlokę kwarcową na ganc nowy lakier. Zestaw Chaddiego z Tenzi Q7 (ostatni element zestawu już mam i korzystam :dribble: ) jest moim zdaniem rewelacyjny - ale o tym w innym temacie, bo jeszcze dobrze nie zacząłem a już się narażę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu gdy rozwazalem zakup CX-5 bylo baardzo ubogo z kolorami. A juz wogole nie bylo brazowego -a taki wlasnie chciala malzonka.

...to mam ten sam problem .Moje "Nieszczęście wymyśliło" ten sam kolor i taki podobny w odcieniu (titanium flash) ma Cx 5.HRV skromnie ubarwione więc chyba przyjdzie mi poczekać na FL Qq.

Edytowane przez nowy 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wiecej. Tuz przed zakupem QQ znalazlem bogata wersje RAV-4. Probowalem namowic na nia malzonke- tylko byl jeden problem. W takiej wersji i w tak atrakcyjnej cenie zostal tylko jeden egzemplarz- koloru czarnego. Myslisz, ze malzonka dala sie przekonac? Eeee tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, CX-5 w czerwieni to aż razi na drodze :) . Piękne autko i w sumie zazdroszczę posiadaczom - mnie na nie nie było po prostu stać. Zresztą i tak się strasznie cieszę że było mnie stać na takie piękne autko jakim jest QQ  :drivingauto: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co zazdrościć. kilka miesięcy temu miły acz stanowczy sprzedawca w salonie Mazdy stwierdził, że podane zużycie paliwa przez ten model jest zbyt optymistyczne i należy dodać 2-3 litry (!) do każdej setki przejechanych kilosów. zaraz dodał, że w kwestii ceny, to żądnych negocjacji nie ma, bo taka jest strategia firmy, że wystawiają cenę ostateczną. To była moja ostatnia wizyta w tym salonie. Dodatkowo poczytałem sobie forum i informacje sprzedawcy w kwestii zużycia paliwa okazały się całkowicie prawdziwe. W sumie dobrze się stało bo trafiłem do ... :nissan: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez ekscytowalem sie Mazda, najpierw nowa 3ka a potem CX-5 do momentu kiedy zobaczylem wnetrze i dziwnie zaprojektowane wskazniki (brak ekranu komputera miedzy zegarami). Z zewnatrz ladne i zgrabne auto, wewnatrz traci myszka. QQ to estetycznie zdecydowanie lepsza opcja, pomijajac jakosc materialow i lakieru, to bardzo dobrze zaprojektowane auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po premierze Qashqai-a New Generation nie doczekałem się na model 1.6 DIG-T i wybrałem 1.2 DIG-T. Ważąc wszystkie za i przeciw zastanawiałem się też nad 1.5 dCi. Dzisiaj (14kkm) jestem zadowolony z wyboru.

 

A jak to było/jest u Was? :)

 

Zapraszam do głosowania i komentowania.

Witam wszystkich forumowiczów. Dzisiaj się zarejestrowałem na forum i jest to mój pierwszy wpis. Nie jestem jeszcze właścicielem nowego QQ ale  oczekującym na odbiór. Umowa podpisana 12 sierpnia i czas oczekiwania realny 2-2,5 miesiąca. Wybraliśmy z żoną wersję 1,6 DIG-T 163KM, wyposażenie TEKNA+ pogrzewana przednia szyba + rozszerzona gwarancja do 5 lat a kolor MAGNETYCZNA CZERWIEŃ NAJ. Tak to sobie wymyśliliśmy. Teraz ćwiczymy cierpliwość i pokorę oraz czytamy sobie wpisy na forum. Pozdrawiam. "Weterynarz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Dzisiaj się zarejestrowałem na forum i jest to mój pierwszy wpis. Nie jestem jeszcze właścicielem nowego QQ ale  oczekującym na odbiór. Umowa podpisana 12 sierpnia i czas oczekiwania realny 2-2,5 miesiąca. Wybraliśmy z żoną wersję 1,6 DIG-T 163KM, wyposażenie TEKNA+ pogrzewana przednia szyba + rozszerzona gwarancja do 5 lat a kolor MAGNETYCZNA CZERWIEŃ NAJ. Tak to sobie wymyśliliśmy. Teraz ćwiczymy cierpliwość i pokorę oraz czytamy sobie wpisy na forum. Pozdrawiam. "Weterynarz"

 

Witam, nie wypada się chwalić, ale co tam (kilka elementów wspólnych z przedmówcą mnie ośmieliło ;-)

Aktualnie dojeżdżam jeszcze Juke'a, ale również 12.08 podpisałem umowę na QQ z takim samym silnikiem 1,6L DIG-T 164[KM], wersja niestety uboższa Acenta + Pakiet Bezpieczeństwa, i w "podobnym" ;-) kolorze Z10 czerwony. W umowie mam zapisany odbiór 30.10.2015. W naszym wypadku najdłuższa dyskusja dotyczyła wyboru koloru. W salonie stal QQ w kolorze Z10 i to nas przekonało. Poza tym podobno jest to kolor, który się sprzedaje bardzo rzadko, więc moim zdaniem jest bardziej "indywidualny".

 

 

OT. Ostatnio żona widząc nowe kolekcje modowe na jesień, stwierdziła że do czerwonego QQ bez problemu dobierze coś nowego dla siebie. Podesłała mi takie info:

...Czerwony to bezapelacyjnie numer 1 na sezon jesień-zima 2015/16. Krwista, intensywna, soczysta czerwień gościła na wybiegach zdecydowanie częściej niż jakikolwiek inny kolor...

Odpisałem że mam nadzieję że podobne notki będzie odnajdywać na najbliższych kilkanaście sezonów wiosna lato jesień zima  :whistle:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj no co ty? Chyba jak raz się obkupi pod samochód to niech jej to starczy na kilka lat. W końcu auto też jest jedno na kilka sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Wy tak serio z tymi zonami i kolorami? Ja wybralem kolor zeby pasowal do wszystkiego i byl latwy do odsprzedania, zony nawet sie nie pytalem. A i tak jej sie czarny spodobal.

Edytowane przez CaptainRandall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no bo Ty Captainie masz jak zawsze wszystko poukładane . Nawet żona zna swoje m-ce w szeregu !

F 15 (a czemu nie 16? ) ! :)

Wydaje mi się ,że te same kolory 'ubioru  obu Dam" mogą sprawić niesmak jednej  (czyli żonie) ....;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wypada się chwalić, ale co tam (kilka elementów wspólnych z przedmówcą mnie ośmieliło ;-)

Aktualnie dojeżdżam jeszcze Juke'a, ale również 12.08 podpisałem umowę na QQ z takim samym silnikiem 1,6L DIG-T 164[KM], wersja niestety uboższa Acenta + Pakiet Bezpieczeństwa, i w "podobnym" ;-) kolorze Z10 czerwony. W umowie mam zapisany odbiór 30.10.2015. W naszym wypadku najdłuższa dyskusja dotyczyła wyboru koloru. W salonie stal QQ w kolorze Z10 i to nas przekonało. Poza tym podobno jest to kolor, który się sprzedaje bardzo rzadko, więc moim zdaniem jest bardziej "indywidualny".

 

 

OT. Ostatnio żona widząc nowe kolekcje modowe na jesień, stwierdziła że do czerwonego QQ bez problemu dobierze coś nowego dla siebie. Podesłała mi takie info:

...Czerwony to bezapelacyjnie numer 1 na sezon jesień-zima 2015/16. Krwista, intensywna, soczysta czerwień gościła na wybiegach zdecydowanie częściej niż jakikolwiek inny kolor...

Odpisałem że mam nadzieję że podobne notki będzie odnajdywać na najbliższych kilkanaście sezonów wiosna lato jesień zima  :whistle:

 

 

Pozdrawiam

Witam ponownie. Super że ktoś jeszcze wybrał kolor czerwony. Ja już przerabiałem kolor biały,jasno niebieski, srebrny metalik, brązowy metalik, a ta czerwień spodobała mi się na nowym fordzie mondeo, w QQ będzie chyba trochę inny odcień czerwieni. Samochód będzie kupowany w leasingu więc pojechaliśmy po bandzie z ta Tekną. Takiego wypasu jeszcze nie miałem w poprzednich samochodach wiec jest progresja w wyposażeniu a silniki z mniejszą mocą już przerabiałem. Pozdrawiam i dalej cierpliwie czekam na swojego czerwonego QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, my tu gadu gadu, a Qq już 500 tys. ludzi wybrało.

http://www.samar.pl/wiadomosci/wielkie-swieto-w-fabryce-qashqaia?locale=pl_PL

Może to fura Gandalfa, weterynarza albo F15!?

Edytowane przez myszorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, my tu gadu gadu, a Qq już 500 tys. ludzi wybrało.

http://www.samar.pl/wiadomosci/wielkie-swieto-w-fabryce-qashqaia?locale=pl_PL

Może to fura Gandalfa, weterynarza albo F15!?

Ten egzemplarz jakies inne felgi ma. Bo wyglada to jak n-tec ale nie do konca. To moze juz wersja po FL? Kos widzi jakas roznie w wygladzie przodu? Bo przod mial sie po FL zmienic podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

F 15 (a czemu nie 16? ) ! :)

 

Pytasz czemu nie czekam na nową wersję Juke'a?

Nie sądzę aby nowy miał powiększoną przestrzeń dostępną dla pasażerów. Poza zapowiedziami że ma być w 2016 nic więcej nie wiadomo. W związku z tym musiała nastąpić zmiana modelu. Zastanawiałem się nad Pulsarem ale w przypadku QQ mogłem wybrać wersję, która posiada fabrycznie wszystko to co uznałem za potrzebne. W Pulsarze nie było to możliwe. Poza tym jak dla mnie QQ jest ładniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj widziałem na drodze Kadjara - bez zakłamania - podobał mi się bardziej niż QQ ... uuuuuuuu....

Ale tylko troszeczkę ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj widziałem na drodze Kadjara - bez zakłamania - podobał mi się bardziej niż QQ ... uuuuuuuu....

Ale tylko troszeczkę ;-))

 

A ja widzialem Tuscona i podoba mi sie duzo bardziej, zawsze bedzie cos ladniejszego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...