Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

O wlasnie, I tu kolega trafil w sedno sprawy. O ile Hondy z zewnatrz moga sie podobac i podobaja, tak to co dzieje sie wewnatrz jest dla mnie nie do przyjecia, totalny chaos i anarchia. Samochodem jezdzi sie siedzac wewnatrz, nie na zewnatrz ;). Dla mnie wnetrze jest tak samo wazne jak nadwozie. Dlatego moje podejscia do Hondy czy Toyoty konczyly sie zawsze tak samo, odpadalem na wnetrzu.

 

Mam to samo.

Oprócz Hondy i Toyoty to również Mitsubishi czy Hyundai właśnie tak u mnie odpadło - wsiadłem do auta... i z automatu się zraziłem bylejakością i niepoukładaniem.

Wsiadłem do QQ i od razu powiedziałem żonie - biorę jak armia czerwona berlin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieee...obrzydzajcie !

Ja nieoglądając zrobiłem niezobowiązującą przedpłatę na HRV patrząc na parametry.

Ale jak mówicie , że jest brzydka jak noc to nie ma co oglądać tylko czekać na FL Qq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie bardziej brak spójności stylistycznej , duże wnęki na małe koła / tylne światła (kształt) jakiś taki nie pasujący do całości ogólnie stylistycznie szału nie robi wg mnie tym bardziej z lini bocznej oraz tyłu bo funkcjonalność wnętrza jest super z tą kanapą podnoszoną no i cena jest OK ale w tej całości to chyba mnie osobiście najbardziej przeszkadza stylistyka tylnej czesci nadowozia przez te przydkie tylne lampy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyłeś mnie ProceSS ...

Nie wiem czy inne oceny są obiektywne ? ...i  dla mnie mój Qq przez pierwsze 3 lata też był "najpiękniejszy" :)

Po powrocie "dotknę " HRV-ki i ocenię czy też CX 5 ( ma większą gamę kolorów a jeden już małżonkę "urzekł" )

Pewnie nie dojdziemy do konsensusu i poczekamy na odmienionego Qq II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy 2011 - rozwiazanie jest proste patrz na siebie a nie na innych, samochod bedzie twoj !

 

jak czekalem na Juke jeden ze znajomych powiedzial mi ze widzial "brzydki samochod ... takia napompowana Mikre"  :thumbsup:  nie masz pojecia jaka mial mine jak mu powiedzialem ze wlasnie zamowilem samochod i czekam na odbior tego "brzedactwa"  :punk:

 

HR-V ogladalem i mnie sie podoba ... nie jest to QQ i dobrze. QQ jest ladnym samochodem ale nie jedynym ladnym na rynku a o gustach sie nie dyskutuje  :innocent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie "dotknę " HRV-ki i ocenię czy też CX 5 ( ma większą gamę kolorów a jeden już małżonkę "urzekł" )

 

Rok temu gdy rozwazalem zakup CX-5 bylo baardzo ubogo z kolorami. A juz wogole nie bylo brazowego -a taki wlasnie chciala malzonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Samochód zamówiony: QQ 1,6 dCi Tekna. Termin odbioru ok. 30.11.2015 r. No cóż, cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. :ball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im będzie bliżej,tym bardziej będziesz deptał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Samochód zamówiony: QQ 1,6 dCi Tekna. Termin odbioru ok. 30.11.2015 r. No cóż, cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. :ball:

W lipcu zamawiałem identyczną konfigurację. Termin odbioru wyznaczyli na 20 października 2015, ale kazali się przygotować na koniec września. Nie umiem czekać bezproduktywnie więc czytam zawzięcie forum (nieocenione rady Jacko29, Edek01, Colins, Chaddy) i powoli zapełniam skrzynkę z kosmetykami i innymi gadżetami - żeby się tak nie nudziło do odbioru. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam.


Dowiadywałem się u wielu dealerów i wszędzie odpowiedź ta sama: model z tym silnikiem i w tej konfiguracji - do produkcji.

Edytowane przez seb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wymienienie mnie w gronie zasłużonych. :0recourse:  :wave:

Nie śliń się tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam.

Dowiadywałem się u wielu dealerów i wszędzie odpowiedź ta sama: model z tym silnikiem i w tej konfiguracji - do produkcji.

 

To normalne, że dealerzy nie trzymają na stanie tych wersji (sam szukałem przez kilka tygodni) bo jak widać choćby z ankiety - ich popularność nie jest największa. Ja dojeżdżam do pracy 100 km-ów w jedną stronę, w dodatku autostradą więc raczej wyboru nie miałem. Też mi od razu powiedzieli - fabryka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie wiem czym sobie zasłużyłem, tym bardziej że należę raczej do tych słabo udzielających się na forum, ale również dzięki za uznanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym Ci basenu nie musiał..... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co to za wersja ,że nikt jej nie miał ? :)

TEKNA 1,6 dci z oknem panoramicznym i podgrzewaną przednią szybę. Taka konfiguracja z silnikiem 1,6 dig-t były dostępne, ale zachciało mi się diesla, to muszę sobie poczekać.

Edytowane przez seb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...