Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?


elsebo
 Udostępnij

Qashqai-a J11  

330 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego Qashqai-a II wybrałem/am?



Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej G

Ja wczoraj odebrałem swojego QQ z salonu  :dribble:  :dribble:  :dribble:

Wszystko poszło bezproblemowo, teraz tylko lać PB i jeździć.

 

Zapomniałem tylko zapytać czy zrobili mi tę akcję z nadkolem. 

To tankuj brykę i się ciesz. Nie zaglądaj tutaj do działów związanych z QQ, bo Cię koledzy od QQłek wpędzą w stres swoimi doświadczeniami i przepowiedniami. :dribble:

Samych radości i satysfakcji z zakupu życzę :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tankuj brykę i się ciesz. Nie zaglądaj tutaj do działów związanych z QQ, bo Cię koledzy od QQłek wpędzą w stres swoimi doświadczeniami i przepowiedniami. :dribble:

Samych radości i satysfakcji z zakupu życzę :thumbsup:

 

No coś w tym jest forumowym narzekaliźmie, ale ja nie taki bardzo przejmujący :)

Co do tankowania to dziś nawet chciałem ale nie dało rady, bo ta geniajnie wymyślona klapka od wlewu mi przymarzła.

Nie pomogło nawet, że ją oklepałem po pysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest forumowym narzekaliźmie, ale ja nie taki bardzo przejmujący :)

Co do tankowania to dziś nawet chciałem ale nie dało rady, bo ta geniajnie wymyślona klapka od wlewu mi przymarzła.

Nie pomogło nawet, że ją oklepałem po pysku.

 

Collins dawał kiedyś radę, aby podgrzać zapalniczką. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak sobie teraz myślę, że rada miała sens w przypadku wehikułów z zeszłego wieku. Bo zrobione były z pancerblachy więc zamarzniętą klapę paliwa można było podgrzać zapalniczką bezkarnie. :D Natomiast w dzisiejszych plastikowych wydmuszkach porada mogłaby spowodować więcej szkód niż pożytku. I wcale nie z powodu wybuchu benzyny (bo przecież zimą słabo paruje), tylko z powodu uszkodzenia akwarelowego lakieru, który w wyniku podgrzewania zapalniczką mógłby złuszczyć się na klapce albo nawet razem z klapką. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem okazję jeździć wszystkimi wersjami silnikowymi dostepnymi w Polsce, 1,2 benz, 1,6, benz. 1,6 dCi. Moment obrotowy  i komfort jazdy najlepszy w dieslu 1,6 ( bez konkurencji) - choć nieco głosniej niż w autach z silnikami benzynowymi. Z benzyniaków tylko 1,6 do przyjęcia.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

czy ktoś ostatnio zamawiał Qasqaia 2?

Te ceny promocyjne z cennika (produkcja 2017) to maksymalny rabat jaki się udaje uzyskać czy też coś jeszcze można urwać? (ile?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie negocjuj, nawet podjedz do innego dealera i zapytaj czy obniży ofertę jaka już masz , ja kręciłem w 3 salonach.

Edytowane przez GRZECH0TNIK PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem  zapytanie e-mailem z interesującą mnie konfiguracją i czekałem na oferty.

Mimo że do najbliższego dealera mam około 30 km wybrałem ofertę z Dąbrowy Górniczej. ( 250 km ).

U jednego dealera dostaniesz tylko 1000 zł rabatu a u drugiego do tej sumy dorzucą opony zimowe, alarm , dywaniki.

Musisz się targować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wybrałem ofertę z Dąbrowy Górniczej. ( 250 km ).

U jednego dealera dostaniesz tylko 1000 zł rabatu a u drugiego do tej sumy dorzucą opony zimowe, alarm , dywaniki.

Musisz się targować.

Poproś o ofertę w Nissan Szpot w Swarzędzu. Są "przyjaźni" dla klienta, a i sporo bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co mówi koleszka Tomi - sam swojego QQ kupiłem w JM w Chorzowie - było znacznie taniej niż w Opolu pomimo tego, że w Opolu kupowałem poprzedniego QQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Byłem w salonie i faktycznie rabat 6000 to nie wszystko.

W każdym razie robię poważne przymiarki do zakupu N-Connecta 1.6 DIG-T.

Edytowane przez dzb87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś kupował w ostatnim czasie QQ 1.2 N-connecta? jaką teraz cenę można ugrać?

 

 

dla fizycznej osoby z 10 000zł to tak minimum :) dla firmy min. 10,5% + 4000 zł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest już mój i stoi pod domem, nowy, pachnący Qashqai w kolorze białej perły n connecta z pakietem premium  :dribble:  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nie stać! Ma jeździć i szpanować! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytaj forum to zostawanie na dłużej :D gratulacje i bezawaryjności! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjnej szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karminadel - nie żartowniś bo koleszka ma 1,6 DiG-T - czyli tylko po 10 tyś sonda lambda do wymiany i dalej powinno być OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie doczytałem co ma za silnik. hihihi To ma odrobinę lepiej - bo nasze wydmuszki nie tylko z silnika się składają hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolenia i ja życzę. Tylko żeby nie było, że kupiliście teraz, a za 2 czy 3 miesiące będzie wersja po liftingu i będziecie marudzić, że można było poczekać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...