Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Almerę N15, N16? Zapytaj tutaj


Gość Polinaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta tańsza za 7200zł świeżutko po malowaniu i skręcaniu całego przodu - więcej dodawać nie trzeba.

 

Ta droższa jest od handlarzy z Płocka / Kutna / Gostynina, o nich już kilka razy się wypowiadałem, wystarczy poszukać - dodam tylko, że mam do nich niecałe 30km, oglądałem od nich kilka samochodów i 2 razy chciano mnie pobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, że jest zapewne wstawiony w komis i jedno ogłoszenie dał komis, a drugie właściciel. Swoją drogą niezły ulep z tej Almery - gdzie się podział zbiorniczek wyrównawczy od płynu chłodzącego? :D Jak najdalej od niej, nawet za 4000zł, bo żeby to jeździło to trzeba będzie drugie tyle włożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwne jest to ze jedna to 1.3 motor a druga juz 1.6:p swoja droga, nie mam pewnosci czy 1.3 w ogole wystepowaly, stawiam ze nie:P prawy przod blotnik, inny odcien, maska a lewy przedni blotnik inny odcien,prawy tylny inny wzgledem drzwi i klapy,poza tym lepieniec jaqk kolega wyzej napisal. ALLLEEE, jest drewno jest MOC:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie za 4000zł to nie ma co się dopatrywać śladów malowania, bo zawsze się jakieś znajdą. Za tyle PLN to samochód ma być sprawny technicznie i z jak najmniejszym wkładem finansowym - i przede wszystkim jak najmniej rdzy, bo mechanikę się da tanio i łatwo zrobić, ale blacharka to już niestety spore koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Nie !!!! Panowie, ja nie jestem zainteresowany jej kupnem.

Pokazałem tylko takie dwa same samochody,lecz inna moc silnika, 5000km różnicy, fachowo zrobione zdjęcie że już nie widać braku korka do zbiorniczka spryskiwaczy, i w jednym już brakuje - nie wiem co to jest-, ale na podszybiu w kolorze czerwonym /jakaś puszeczka/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten korek to najmniejsze zmartwienie - wyżej już wspominałem, że tam gdzieś wcięło cały zbiorniczek wyrównawczy od płynu chłodniczego. Obok korka chłodnicy jest tylko ucięty wężyk, który powinien iść do tego zbiorniczka. Jak auto się rozgrzeje, to wywali płyn z chłodnicy tym wężykiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupcie od forumowicza sprawna almerke i po problemie a nie coraz lepsze linki tu wklejacie :thumbsdown: . Ten ma fajne "zielone" drzwi ladnie sie komponuja z reszta auta, mocno wytarta kierownica jak i reszta do tego kompletny "golas", , jak zwykla instalka gazowa to odradzam, ciezko dostroic potem, obejrzyj progi i tylnie wewnetrze nadkola i powino byc juz po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupcie od forumowicza sprawna almerke i po problemie a nie coraz lepsze linki tu wklejacie :thumbsdown: . Ten ma fajne "zielone" drzwi ladnie sie komponuja z reszta auta, mocno wytarta kierownica jak i reszta do tego kompletny "golas", , jak zwykla instalka gazowa to odradzam, ciezko dostroic potem, obejrzyj progi i tylnie wewnetrze nadkola i powino byc juz po wszystkim.

Kolego Dino poszukuje jak myślę jedynie budy bo chce zamiast tam tych 75 KM wsadzić ze 100 wiecej ,, co do gazu też sobie wsadzi co potrzeba ,,, cenne rady twoje to we wszystkich modelach progi i tylne nadkole ,,, ,,

 

Moge dodać to kielichy tył i przodek ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tofu, ta sztuka akurat jest poszukiwana dla znajomego, dlatego pytam, :D w moim przypadku p[ojawiają się tez inne opcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, najgorsze jest to, ze jak ktoś się raz przesiądzie na widły to ciężko mu dogodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pomozcie mi wybrac jedna z 2 Almerek. Na co zwrocic uwage? Obie widzialem, stan podobny. Jutro lub sobote kupuje i nie wiem...

 

http://otomoto.pl/nissan-almera-C27963417.html

 

http://otomoto.pl/nissan-almera-1-5-b-gaz-mozliwa-zamiana-C27690267.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sa w podobnym stanie to ja bym kupił ta almere srebrna po liftingu. Na przebieg nie patrz w niej nowszy rocznik i ładniejsza jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% jazdy to bedzie miasto. Boje sie troche spalania w tym 1.8

w miescie 10 litrów, w trasie zejdzisz nawet do 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz na trasie w moim silniku 1.8 116km jadac do 100km/h pali mi około 7 l na 100km a miasto 11 litrów przy takiej normalnej jedzie. Jezdze swoja almerka z 2003 r juz 3 lata i musze przyznac jak kupiłem to tylko wymieniłem rozrusznik i filtry to jak kazdy. Bardzo sobie chwale moje autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wypalajace sie reflektory, padajace czujniki polozenia walu i sondy to myslicie, ze juz pozmieniali czy bedzie to czekalo mnie? Albo jesli jeszcze nie padlo to moze nie padnie? I jak to jest z tym lancuchem? 60 tys, 300, dozywotnio bo roznie pisza. Jak sie maja Wasze? Jesli pytania nie grzesza inteligencja wybaczcie, ekspertem samochodowym nie jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy reflektory sie wypala zalezy od tego, jakie jest gniazdo zarowki. Wystarczy odkrecic dekielek zarowki mijania i sprawdzic. Jak jest plastikowe, to targuj przynajmniej 600zl na wymiane reflektorow na uzywane z metalowa oprawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te wypalajace sie reflektory, padajace czujniki polozenia walu i sondy to myslicie, ze juz pozmieniali czy bedzie to czekalo mnie?

bedzie czekało ;)

I jak to jest z tym lancuchem? 60 tys, 300, dozywotnio bo roznie pisza.

Musiałem go wymienić przy 180 kkm

 

Generalnie usterki jak występują sa to standardowe i wiekszość jest opisana na forum,

naprawy nie sa zbyt kosztowne (oprócz regeneracji maglownicy robiłem przy ok. 150 kkm koszt 800 PLN),

jest duża masa częsci zamiennych jak i używek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko ma juz troche przejechane i łancuszek nie szelesci narazie i i nnych nie ma. Odpukac to aby tego nie było. Samochód to jest skarbonka i zawsze cos sie zepusje. Czesci nie sa drogie do almerki. Mysle ze jak bys kupił to bedziesz zadowolony.

Ciekawe czy ta srebrna almerka ma wymieniane reflektory i czy ma w srodku lamp metalowe zatrzaski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...