Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ELEKTRYK WARSZAWA


Quilla

Rekomendowane odpowiedzi

Pilnie poszukuję bardzo porządnego elektryka na terenie Warszawy.

Mam Murano 2007 z USA i problem, z którym serwis sobie nie poradził, a elektrycy których polecają mi znajomi w ogóle nie chcą dotykać tego samochodu :/

 

Problem:

Nie działają mi żadne nawiewy. Tzn. Im niższa temperatura to nie działa... Samochód pokazuje, że wszystko jest załączone, natomiast fizycznie sam system się nie uruchamia. Problem pogarsza się w niższej temperaturze, poniżej zera właściwie w ogóle nie ma szans na działanie, powyżej zera załącza się po jakiejś dłuższej jeździe, albo jak gdzieś postał w miarę w cieple i nie zmarzł... Generalnie temperatura ma na to duży wpływ.

 

Doszło do tego, że wczoraj skrobałam szyby od wewnątrz :/

 

Wygląda to tak, jakby system, który kieruje fizycznym włączaniem się wiatraków/nawiewu zamarzał, jakby gdzieś była jakaś nieszczelność, albo coś...

Wszystkie wskaźniki działają, tylko system nie załącza się...

 

Piszę pewnie chaotycznie, ale staram się wytłumaczyć najlepiej jak potrafię... :)

 

Potrzebuję kogoś sprawdzonego i zdecydowanie uczciwego!!

 

Jeżeli możecie mi jakoś pomóc, bardzo proszę...

Sprawa bardzo pilna, wczoraj byłam bliska wezwaniu lawety, bo tak zmarzłam i tak mało widziałam...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest problem w kostce wentylatora nawiewu. Powiedz mi czy jak zmieniasz tryby kierunku nawiewu to słychać pracujące w systemie wentylacji grodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słychać...

Gdzieś problem jest, bo zamarzam :/

 

Udało mi się zdobyć kontakt do kogoś, kto nie boi się tego samochodu, jak mi się uda w pt podjadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...