Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera n15 swap silnika


Domin92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu nowy, także witam wszystkich!

Jestem właścicielem almery n15 hatchback z 97r. Pytanie mam takie : czy ktoś swapował z Was silnik z Primery p10/p11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę z 1.4 75 KM przejść na jakieś 2.0, ewentualnie 1.6, jakiego silnika najlepiej szukać?

Trochę chyba mija się to z celem... Lepiej poszukać spokojnie modelu N15 GTI. Jak wstawisz 1.6 nie będziesz zadowolony na pewno, więc myślę, że szkoda Twojego czasu. Jak już to od razu 2.0, najlepiej zmienić auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak @Piorun_  pisze, nei tylko silnik do zmiany ale jeszcze skrzynia z resztę :D czyli lepiej poszukać GTI jak już to ma być Ala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że również będzie skrzynia do wymiany :) ale chodzi mi o silnik, GTI ciężko dostępne, silniki z pimery 2.0 dostępne w dobrych pieniądzach, auta nie chcę zmieniać bo mam plan co do mojej :) jest mi po prostu potrzebny nowy silnik, mocniejszy i bardziej dynamiczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no chyba, że jest plan na auto no to faktycznie koszty sa drugorzędną sprawą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje niema najmniejszego problemu.
Zmiana na 1.6 jest bezproblemowa jak masz 1.4 75km to przy dobrych modach mozesz z 1.6 wytargac 120 do 130 km.

Jezeli chodzi o swap to jest wszystko do zmiany i najgorsza elektryka reszta male piwo.
Tylko koszta koszta jeszcze raz koszta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie urazajac nikogo. To bedzie kolejny projekt pod tytulem ma byc szal ch....., a konczy sie na tym ze allegro albo zlom. Bo finalnie nic nie jest robione.

Takich projektow na mega swapy i turbo to naczytalem sie setki, a miejsce mialo ich tyle ze na palcach 1 reki zlicze.

PS. Ale jezeli cos zaczniesz robic ja chetnie wiedza pomoge itp. Nie jestem anty ale na pierwszy zut oka tak to wyglada,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uturbic auto mozna samemu za 5 tysi nawet w 3.5 by sie na upartego zmiescil jakby to samemu ogarnial. Tylko co z tego pytanie jaki to ma sens i czy w ogóle warto robić rzeźbę w gównie jak ja to mawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dłubanie niestety nie jest tanie, i raczej nigdy się nei zwraca, ale daje dużo satysfakcji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boję się o swapa czy coś, u mnie w mieście mam wśród dobrych znajomych takie 2 mx-3 swapy silników oraz turbo, oraz 3 hondy także spoko, wiem za co się zabieram :) ja wziąłem nissana by poszerzyć krąg japończyka :) a chłopaki na pewno pomogą, jak zacznie się coś w tym kierunku dziać zrobię specjalną fotogalerię i oczywiście będę pytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...