Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Malowanie felg?


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wiem. Ale patrzac na zdjecia samochodu ktore mi malzonka przyslala to jasne felgi do brazowego auta nie bardzo pasuja. Ale musze jeszcze to na zywo zobaczyc. A jak sie nie spodoba to pozniej pomyslec o kolorze. Najchetniej troche bym je lekko przyciemnil.

A masz jakies sugestie jakie felgi najlepiej pasuja do brazowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam  :whistle:   PlastiDip - ja mjalem na Juke przez ponad dwa lata i bylo ok nic sie nie dzialo + jak ci sie kolor znudzi to zawsze mozna zmienic na inny lub calokowicie "zdjac" z felg i bedzia jak z fabryki (felg nie trzeba matowac, malujesz na odtluszczona powierzchnie )

 

zobacz sam :

 

http://youtu.be/pNjSOrGPnVA   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam  :whistle:   PlastiDip - ja mjalem na Juke przez ponad dwa lata i bylo ok nic sie nie dzialo + jak ci sie kolor znudzi to zawsze mozna zmienic na inny lub calokowicie "zdjac" z felg i bedzia jak z fabryki (felg nie trzeba matowac, malujesz na odtluszczona powierzchnie )

 

zobacz sam :

 

http://youtu.be/pNjSOrGPnVA   

Dwa pytania mam:

1. Ja to się "ściąga"?

2. Jak będą wyglądały śruby po np. zmianie koła?

 

Pzdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściąga się jak poparzoną słońcem skórę :) 

Robi to taką trochę gumowo-foliową powłokę i jak ci się znudzi to zwyczajnie zahaczasz gdzieś przy krawędzi i rwiesz 

interesujący Cię moment 1;50  


albo tu od drugiej minuty 


A ciemne felgi z plastidip to takie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktował bym to raczej jako ochronę np. na zimę przed tym co sypia na ziemie a nie jako długotrwałe rozwiazanie. Podejrzewam ze po kilku myciach zacznie w końcu gdzie niegdzie odłazic, do tego ciekawe co by sie stało z tą "gumą" (?) np. Na blotniku jakbym przy tankowaniu oblał ją benzyną (nie wróżę jej tu trwałości) i co np jeżeli pomalujesz felgi tym a z klocków i tarcz osad będzie w rogach? Wiemy ze nie jest on łatwy do usunięcia z lakieru a co dopiero z takiej gumy. Ale na sezon myśle ze to dobry pomysł (zamiast foliowac progi, lustra i dach można by było taki pomarańcz rzucić i OK ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie usuwał z nowych felg oryginalnego lakieru. Proponuję przyzwyczaić się do srebrnego koloru obręczy (z brązowym nadwoziem wcale źle nie wygląda), lub pomalować ww. Plasti Dip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania mam:

1. Ja to się "ściąga"?

2. Jak będą wyglądały śruby po np. zmianie koła?

 

Pzdr

Jacek

 

witam 

jak sie sciaga to chyba widziales na filmach a co do srob to ja moje pomalowalem cale i przez ponad dwa pozostaly czarne, jedynym problemem moze byc wymiana opon ale "naprawa" lakieru jest banalna (tez przetestowalem).

 

tak felgi wygladaja po dwoch latach : http://youtu.be/Lkv_aS34zMg   (na 0:13 widac tez troche sruby - wciaz czarne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...